צפו: נתניהו משחק מונופול על ירושלים

בחירות 2015: הליכוד מפרסם סרטון חדש שבו נראה ראש הממשלה כשהוא משחק מונופול המדמה תהליך מדיני. נתניהו מסרב למסור שטחים מירושלים, ואף מגביר את הבנייה כהתרסה. "ירושלים נשארת שלנו, לנצח", אומר נתניהו

לאחר שסרטון התעמולה האחרון של הליכוד חולל סערה בעקבות השוואה מקוממת בין עובדי נמל אשדוד ואנשי רשות השידור לפעילי חמאס, מפרסמים הערב (מוצ"ש) במפלגה קטע וידאו קצר שבו מככב ראש הממשלה בנימין נתניהו כשהוא "משחק מונופול" ומסרב למסור ליריביו את נכסיו בירושלים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אני רוצה את ירושלים", אומר אחד הנוכחים מסביב לשולחן לראש הממשלה היושב מולו. "אני לא מוותר על ירושלים, שכח מזה. ירושלים נשארת שלנו - לנצח", מבהיר נתניהו ליתר השחקנים במשחק המונופול יוצא הדופן.

נתניהו לא מוותר גם הפעם על ההזדמנות לעקוץ את ראשי המחנה הציוני, יצחק (בוז'י) הרצוג וציפי לבני. "אתם השתגעתם? אתם חושבים שאני בוז'י, אני אוותר על ירושלים?", אומר נתניהו לאחר שאחד המשתתפים במשחק מתעקש. הוא מוסיף: "עזוב לך לציפי, היא תיתן לך הכל בחינם".

בצעד מתריס, נראה ראש הממשלה כשהוא דווקא ממשיך את הבנייה בבירה. "אני רוצה שתבין משהו, ירושלים - מחוץ למשחק", אומר נתניהו ומוסיף: "אנחנו לא נוותר, אנחנו לא נתקפל, כי לנו חשובים דברים כמו ירושלים, הביטחון וההתיישבות".

זמן קצר לאחר פרסום הסרטון כתב נתניהו בעמוד הפייסבוק שלו כי "הסכנה בבחירות הקרובות היא להקמת ממשלת שמאל בראשות ציפי ובוז׳י ברוטציה ובתמיכת המפלגה הערבית. רק ממשלת ליכוד בראשות נתניהו תעמוד בנחישות ובתקיפות מול הלחצים הבינלאומיים, לא תיסוג מיהודה ושומרון ותשמור על ירושלים שלמה ומאוחדת לנצח".