קלטת "יום הדין" של הרב עובדיה: אישר לישי להקים מפלגה חדשה

לידי מקורביו של אלי ישי הגיעה קלטת מימיו האחרונים לחייו של הרב עובדיה יוסף, בה הוא נראה ונשמע מאשר לח"כ שפרש מש"ס להקים מפלגה חדשה. במפלגתו מתלבטים אם לפרסמה – או לגנוז אותה מחשש שתגרום נזק גדול. ש"ס בתגובה: "העיסוק במפעל ההקלטות של ישי – פתטי"

הקלטת החדשה שתטלטל את ש"ס? (עמוס בן גרשום)

קלטת נוספת של הרב עובדיה יוסף בדרך לטלטל את ש"ס? מקורבי יו"ר מפלגת יחד אלי ישי, שפרש לפני כחודשיים מש"ס, טוענים כי הגיעה לידיהם קלטת שבה נראה הרב עובדיה יוסף ז"ל במיטתו בבית החולים, שבועות אחדים לפני שהלך לעולמו, כשהוא מאשר לישי להקים מפלגה חדשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

התמונות העולות מהקלטת קשות - כך לטענת מקורבי ישי, שכן הרב נראה שם מחובר לצינורות ובמצב בריאותי קשה - אם כי עדיין היה בהכרה כשהוקלט ואמר את הדברים.

קיבל אישור להקים מפלגה? (חדשות 2)

אלא שלא כולם בסביבתו של ישי תומכים בפרסומה של הקלטת, שצפויה לטלטל את ש"ס בשנית - לאחר שהקלטת הקודמת של הרב עובדיה, בה תקף בחריפות את יו"ר המפלגה אריה דרעי, הובילה להתפטרותו - ואז לחזרתו של האחרון להנהגתה.

אחדים מהמקורבים הציעו לפרסם את הקלטת ושרב המקורב לישי אף יציג אותה בכנס שיערכו, ואילו אחרים מתנגדים לפרסום בטענה שהיא תגרום נזק גדול לישי ומפלגתו, שבשבועות האחרונים עוברת את אחוז החסימה - ונכנסת לכנסת.

מש"ס נמסר בתגובה לפרסום: "ישי חושף את קלונו ברבים לאחר שהפר אמון ברגל גסה. העיסוק במפעל ההקלטות של ישי הפך לפתטי".