"יאללה תרימו". צפו בלבני רוקדת במסיבת גייז בת"א

מבלים בליין מסיבות הגייז "דרעק" בתל אביב, הופתעו כשבשעה 1:00 בלילה, מספר 2 במחנה הציוני ציפי לבני הגיעה לרקוד איתם ברחבה. "יאללה תרימו", היא קראה לאחר שהצטלמה סלפי עם הנוכחים ותופפה. כך זה נראה

קורצת לקהילה הגאה: חברת הכנסת ציפי לבני, מועמדת מספר 2 במפלגת המחנה הציוני הגיעה אמש למסיבת הגייז "דרעק" שהתקיימה אמש באומן 17 בתל אביב והחלה לפזז בין המבלים הרבים, שהופתעו מהופעתה במקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הגעתה תואמה מראש עם מפיקי המסיבה, והיא הגיעה יחד עם בעלה, מאבטח ועוד מתומכיה. "היא רקדה עם אנשים ברחבה ועשתה הרבה מאוד סלפיז", סיפר לחדשות 2 Online אימרי קלמן, מפיק ליין המסיבות. "אחר כך היא עלתה לבמה לתופף קצת".

מתקלטת (לואיז גרין)

לבני, שהגיעה למקום בערך ב-1:00 בלילה בילתה במקום כחצי שעה. לאחר שעלתה לבמה היא הזמינה את התקליטנית דלית רצ'סטר.

"ערב טוב דרעק", היא קראה מעל הבמה. "יש מצב שב-20 למרס נבוא לחגוג את סוף עידן החושך, הגזענות והאפליה ונתחיל עידן של אור, של אהבה, של שוויון שלכל אחד יש כבוד שכל אחד יכול לאהוב וכל אחד יכול להתחתן. וזאת המדינה שאנחנו רוצים בשביל כולנו, ויאללה תרימו".

שרה ומצטלמת

עוד סלפי (לואיז גרין)

קיבלה איומים על חייה

השבוע דיווחנו לראשונה כי לבני תסתובב מעתה עם אבטחה מוגברת, זאת בעקבות מספר איומים שקיבלה על חייה והיותה מועמדת לראשות הממשלה, זאת על פי החלטה שהתקבלה בלשכת קצין הכנסת ובמשטרה.

לשיקולים הללו העובדה שלעמוד של לבני ברשת החברתית פייסבוק נשלחו מספר דברי נאצה וגם איומים על חייה, איומים בהם שירותי הביטחון לא מזלזלים.

בימים האחרונים מפלגת הליכוד יצאה נגד לבני בקמפיין שלה. בין היתר הושק סרטון בו המסר: "הזמנת בוז'י? קיבלת לבני". בין היתר ראש הממשלה נתניהו אף ציין לאחר פרסום דוח המבקר כי "הדוח הוא מסך עשן שנועד לאפשר לציפי לבני לבצע התגנבות יחידים למשרד ראש הממשלה".

נתניהו הדגיש כי במחנה הציוני מנסים להסתיר את לבני מהקמפיין לקראת הבחירות לכנסת ה-20. "הסיבה שמנסים להסתיר את לבני ולהעסיק את דעת הציבור בדברים אחרים, היא סיבה טובה: ציפי לבני היא סכנה למדינה", הבהיר. לבני אמרה אז בתגובה כי "ביבי מאשים את כולם בשערוריות שלו חוץ מאת עצמו".

לבני אינה הפוליטיקאית הראשונה שקיבלה איומים על חייה במהלך מערכת הבחירות הזאת. לפני חודש הוחלט לאבטח את שר הכלכלה נפתלי בנט בהופעות הפומביות שלו. בתחילת ינואר נאמר לאנשי לשכתו כי בעקבות איומים שקיבל תתוגבר האבטחה סביב השר.