כחלון על דוח המבקר: "התביישתי"

יו"ר "כולנו" משה כחלון מתייחס לראשונה לדוח מבקר המדינה שמתח ביקורת על ההתנהלות הבזבזנית במעון רה"מ. "זה לא הליכוד שאני הצטרפתי אליו", אמר כחלון בכנס בהרצליה. "אני הצטרפתי לליכוד של בגין, עם הרגישות החברתית"

כחלון ונתניהו, ארכיון (פלאש 90)

יו"ר מפלגת "כולנו" משה כחלון התייחס היום (שישי) לראשונה לדוח מבקר המדינה שעסק בהוצאות במעון ראש הממשלה ושיגר חיצי ביקורת לעבר משפחת נתניהו. "התביישתי לקרוא את כותרות העיתונאים", אמר כחלון כשנשאל על הנושא.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בדברים שנשא באירוע "שישי פוליטי" עם רינה מצליח בהרצליה, נשאל כחלון על הדוח שמעורר סערה במערכת הפוליטית והמשפטית. "זה לא הליכוד שאני הצטרפתי אליו", אמר השר לשעבר. "אני הצטרפתי לליכוד החברתי של בגין, ליכוד עם רגישות חברתית".

כחלון התייחס גם להחלטתו שלא לרוץ ברשימה מאוחדת עם "יש עתיד", למרות ששתי המפלגות פונות לאותו קהל מצביעים. "הסיבה שלא הסכמתי להתאחד עם נתניהו או עם לפיד היא שהם חלק מהבעיה ואנחנו הפתרון לבעיה", טען כחלון.

לדברי כחלון, "נתניהו ובוז'י לוקחים אותנו באומנות לנושאים המדיניים כי אין להם תשובות לציבור בנושאים הכלכליים חברתיים ולכן הם פשוט בורחים. פתאום היום הם (בוז'י ונתניהו) מדברים על אירן ועל דעא"ש, אבל לבחירות האלו הגענו בגלל הנושאים הכלכליים ולא בגלל הנושא הביטחוני".