רעייתו של בנט: "אני מפחדת"

שעות ספורות לאחר המהומה בכנס הבית היהודי ובעקבות השחתת תמונה של בנט, דרשה רעייתו גילת את תגבור האבטחה סביבו. "הגל האלים הזה נגדו בתקופה האחרונה מפחיד אותי", כתבה בנט בפייסבוק

השחתת הכרזה של בנט (אתר 0404)

האם המחאה נגד הבית היהודי מהווה סיכון לשלומו של נפתלי בנט? רעייתו של השר, גילת בנט, חלקה היום (חמישי) את חששותיה מפגיעה בבעלה - שעות ספורות לאחר המהומה בכנס המפלגה בחיפה. בנט דרשה לתגבר את האבטחה על בעלה, שלטענתה מאוים ומותקף. לאחרונה הושחתו תמונה של בנט בסמוך לתחנה המרכזית בירושלים, כאשר על מצחו שורטט צלב קרס ועל פניו שפם של היטלר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אני מפחדת - כבר חודשים אני מתחננת שיתגברו את האבטחה על נפתלי, והוא אומר לי תעזבי. אף אחד לא מקשיב לי!", כתבה בנט בעמוד הפייסבוק שלה. "אני גם יודעת שלא מספרים לי הכל, אבל המעט שראיתי הספיק לי - צלבי קרס מרוססים על הפנים שלו בשלטים בכל הארץ, אגרוף בגב בועידת עיתון הארץ בשנה שעברה, אנשים אלימים עם שנאה בעיניים שמגיעים לכנסים שלו, צורחים לו דיברי שטנה".

בנט התייחסה לפיצוץ הכנס אתמול: "אני רואה את התכנונים שלהם בפייסבוק, ויודעת שאלו לא פעילים תמימים אלא חברים בארגוני שמאל קיצוני ממומנים היטב. אני רואה את ההתלהבות מהאלימות כשהם 'מפוצצים' כנס שלו - ואחר כך הולכים להתבכיין לחבריהם בתקשורת".

הפוסט של רעייתו של בנט (צילום מסך)

"הגל האלים מפחיד"

"רק אתמול בלילה הוא מתקשר אליי מהרכב ומספר לי שלא מאפשרים לו להיכנס לכנס שאורגן בשבילו 'זה מסוכן' מדי שיכנס, אומרים לו. וזה חוזר לאחרונה בכל כנס! בכל אחד מהם אורבים לו בחוץ, אורבים לו בפנים, צורחים לעברו קריאות שנאה, באלימות שאני לא זוכרת כמוה".

בנט ביקשה מפעילי השמאל להפסיק בפעולותיהם נגד בעלה: "אני סובלת את הכל, את השקרים שהפיצו נגדו בחודשים האחרונים, את חילוקי הדעות הפוליטיים. אבל הגל האלים הזה נגדו בתקופה האחרונה מפחיד אותי. המשטרה לא עושה כלום והאבטחה שלו לא עושה כלום ובתקשורת מדברים על מזג האוויר. אני מבקשת מכם, תעזבו את נפתלי". 

גילת בנט, ארכיון (חדשות 2)

יו"ר המפלגה עצמו התייחס גם הוא לאיומים סביבו: "השמאל לא למד דבר מרצח רבין. התקשורת יכולה לעצור את זה, ולהרגיע את הרוחות. בוז'י - הכתובת על הקיר, ואתה יכול לעצור את זה ולהרגיע את הרוחות, אסור לך לשמור על זכות השתיקה. כשפעילי שמאל כולל חברי מפלגתך שותפים לארועים אלימים נגד המפלגה שלי, אתה לא יכול לשמור על זכות השתיקה". בנט הוסיף כי "אלימות אנשי השמאל לא תשנה לי את הלו"ז במילימטר, אף אחד לא ישתיק אותנו. אף אחד".

הצטרפו לעמוד הפייסבוק של עמית סגל