סרטון של V15: "לדברים האלה נתניהו כן אחראי"

הארגון הקורא להחלפת רה"מ מותח ביקורת חריפה על התנהלותו בשש השנים האחרונות. "הוא לא אחראי להיעלמות המטוס המלזי, אבל הוא אחראי לביטחון ולכלכלה והוא נכשל", טען הארגון בסרטון - שמהווה הצהרת כוונות לקראת המשך הקמפיין

לא נחקרים - ומורידים את הכפפות: ארגון V15 - גוף לא מפלגתי הקורא להחלפת נתניהו - יוצא היום (חמישי) בסרטון תקיף נגד ראש הממשלה. הסרטון הוא למעשה תגובה לסרטון ה"מתעסקים בשטויות" של נתניהו מסוף השבוע האחרון, שבו טען כי גופי השמאל מנסים להסיט את הדיון ומאשימים אותו בפרשות שלא היו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בארגון V15 הדגישו כי "נתניהו אמר שהוא לא באמת אחראי על השבלולים בגינה, על המזגן המרעיש לשכנים ועל זה שהדגים שלו רעבים - החלטנו לזרום איתו ולהגיד שהוא גם לא אחראי על היעלמות המטוס המלזי ועל 'הכוכב הבא'". בסרטון מונה הקריין דברים רבים שנתניהו לא אחראי להם, כמו המוות של אמא של במבי או משפחת קרדשיאן.

לעומת כל אלה, מזכיר הארגון למה נתניהו כן אחראי: "בשש השנים האחרונות הוא כן היה אחראי על הכלכלה, הביטחון ויחסי החוץ". ראש הממשלה קיבל מהארגון "נכשל" בכל הסעיפים, ולכן הסרטון קורא להחלפתו בבחירות - בעוד 33 ימים בדיוק.

אתמול החליט היועץ המשפטי לממשלה יהודה וינשטיין שלא לחקור את הארגון. תנועת הליכוד טענה כי V15 "משתמש בתרומות לצרכי תעמולה בניגוד לחוק הבחירות ולחוק מימון מפלגות", אך היועץ קבע כי אין להוציא צו מניעה לפעולת הארגון.