נתניהו: "הם מתעסקים בשטויות"

המפלגות ממשיכות במלחמת הסרטונים ברשת: הליכוד מפרסם תגובה ל"פרשת הבקבוקים", כשעוזר של נתניהו נכנס כל רגע לחדר עם שם של פרשה אחרת ורה"מ מתייחס בזלזול: "הם רוצים להסיט את תשומת הלב מהדברים החשובים". "כולנו" מציגה את לפיד אומר: "רציתי, ניסיתי, אכלו לי, שתו לי"

תשדירי הבחירות עוד לא החלו, אך ברשת הקרב בין המפלגות מתלהט וסרטונים חדשים ועוקצניים עולים מדי יום. בליכוד פרסמו סרטון סאטירי שמתייחס ל"פרשת הבקבוקים" שבו נתניהו מגיב בזלזול לטענות נגד רעייתו ומבהיר: "אנחנו עוסקים בדברים החשובים". ב"כולנו" של כחלון יוצאים נגד לפיד ומציגים אותו אומר: "רציתי, ניסיתי, אכלו לי, שתו לי".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בסרטון של הליכוד נראה נתניהו מדבר באנגלית עם ה"נשיא" ואומר לו: "ישראל פועלת על מנת להגן על ביטחונה", כשלפתע פורץ לחדר אחד מעוזריו ואומר כי יש פרשה חדשה - פרשת "נתניהו והשבלולים בגינה".

וככה, ממשיך העוזר להיכנס לחדר כל פעם עם כותרת אחרת נגד ראש הממשלה - פרשת "הכוסות המלוכלכים בכיור" פרשת "הארטיק שטפטף על הספה" פרשת "הדגים הרעבים והצמאים" פרשת "המזגן המרעיש לשכנים" - ונתניהו מגיב בציניות ולא מתרגש.

פרשת "נתניהו והשבלולים בגינה"

עד שראש הממשלה צועק "די" ואז אומר: "הם רוצים להסיט את תשומת הלב שלכם מהדברים החשובים באמת ולעסוק בשטויות, אבל אחנו עוסקים בדברים החשובים - מי ישמור על ביטחון ילדינו, מי יצמיח את הכלכלה. זה או אנחנו או הם הם ואתם יודעים, זה אנחנו - רק הליכוד.

בסרטון מספר 2 בטרילוגיה של מפלגת "כולנו" הם תוקפים חזיתית את יו"ר יש עתיד יאיר לפיד ומציגים סיכום בן 30 שניות של הקדנצייה שלו במשרד האוצר.

"בשנת 2102 עזבתי את השואו ביז, הקמתי מפלגה, קיבלתי מלא מנדטים ושיניתי סטטוס לשר אוצר", נאמר בשמו של לפיד. "הבטחתי 0% מע"מ, העליתי את מחירי הערק והמים, הבטחתי לגייס את החרדים וקיצצתי את קצבאות הילדים. ראיתי שאין עתיד, רציתי, ניסיתי אכלו לי שתו לי. בנטו אני לא יודע מה לעשות. בנטו, רק כחלון ינצח בשבילך".