הון שקוף: יו"ר ש"ס חושף את נכסיו

מנהיג המפלגה, שביקשה לייצג את השכבות החלשות בחברה, חושף את רשימת נכסיו. בין השאר מחזיק דרעי בדירה בהר נוף בשווי מוערך של 4.7 מיליון שקלים, אך הוא נמצא בחוב של 1.1 מיליון שקלים וגם חשבון העובר ושב במשיכת יתר

"הון שקוף": 41 יום לפני הבחירות, יושב ראש מפלגת ש"ס הצטרף לפרוייקט של "תכנית חיסכון" וסיפק הצצה לנכסיו. דרעי, שהתפטר מראשות מפלגתו וחזר בו, נענה לפנייה ופרסם היום (רביעי) את מצב חשבון הבנק שלו (שנמצא ביתרה שלילית) ואת פירוט נכסי הנדל"ן בבעלותו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אז מה מצבו הכספי של מנהיג המפלגה, שמבקשת לייצג בין היתר את השכבות החלשות בחברה? על פי הצהרת ההון, בבעלותו של דרעי מכונית סקודה רומסטר משנת 2011, ודירה בהר נוף שנרכשה בשנות ה-90 בסכום של 200 אלף דולרים ושווה היום כ-4.7 מיליון שקלים. 

הצהרת ההון של דרעי (חדשות 2)

יתרת חשבון הבנק של דרעי עומדת על מינוס 20 אלף שקלים, וברשותו תכנית חיסכון בשווי 10,000 שקלים. ברשות דרעי גם פנסיה תקציבית של הכנסת, ללא קופת גמל. כמו כן, דרעי מחזיק בתיק מניות בשווי 300 אלף דולרים.

מלבד משיכת היתר בחשבון העובר ושב, דרעי נמצא בחובות בסך 1.1 מיליון שקלים. בסיכום כל הנתונים בהצהרת ההון, שוויו הכולל של מנהיג ש"ס עומד על 4.81 מיליון שקלים.