מועמד העבודה: "לבני לא טובה יותר מביבי"

השלדים בארונותיהם של המועמדים לכנסת ממשיכים להיחשף: בכנס סגור לפני כשנתיים תקף פרופ' יוסי יונה, מס' 23 במחנה הציוני, את ח"כ לבני. "היא הייתה יו"ר של חברות ממשלתיות שהופקדה על הפרטתן", טען יונה

ככל שמועד הבחירות לכנסת ה-20 מתקרב, הולכות ונחשפות יותר ויותר התבטאויות של מועמדים לכנסת שלאו דווקא עומדות בקנה אחד עם עמדות המפלגה במסגרתה הם מתמודדים. בכינוס סגור שנערך לפני כשנתיים תקף פרופ' יוסי יונה, מספר 23 ברשימת "המחנה הציוני" את ציפי לבני - מספר 2 באותה הרשימה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"זה לא שאם נתניהו ייפול יש אלטרנטיבה טובה יותר", אמר פרופ' יונה. "בואו נהיה כנים. נתניהו הלך, ברק היה טוב יותר חברתית? או מיי גאד! הוא יותר נאו-ליברל מביבי נתניהו. וציפי לבני הייתה טובה יותר? היא הייתה יו"ר של חברת ממשלתיות שהופקדה על הפרטתן. הווירוס הנאו-ליברלי מחלחל כמעט בכל המפלגות בישראל".

פרופ' יונה הוצב במקום ה-20 ברשימת העבודה לכנסת ה-19, אך לא נכנס לכנסת. על פי הסקרים האחרונים, אחרי הבחירות הקרובות צפוי יונה להפוך לחבר כנסת מטעם הרשימה המאוחדת של הרצוג ולבני.

פרופ' יונה מסר בתגובה: "כל החיפוש אחרי ציטוטים מהעבר בתקופה שלבני הייתה יריבה פוליטית אינם רלבנטיים. עכשיו כולנו משלבים כוחות ואני מאמין שנביא לשינוי כלכלי חברתי בישראל".