בנט הציע שריון למגישת הטלוויזיה עדן הראל

במסגרת המאמצים של בנט להוסיף נשים לרשימת הבית היהודי, הוא פנה לאשת הטלוויזיה. הראל, שילדה לאחרונה בת נוספת, הסבירה כי "זה דורש התמסרות טוטאלית שכרגע אני לא יכולה לה", אך לא פסלה התמודדות בעתיד

מה עודד אמר? עדן הראל (פלאש 90)

המאמץ לגיוס הכוכבים נמשך עד הרגע האחרון: יו"ר הבית היהודי, השר נפתלי בנט, מנסה לגייס נשים נוספות לרשימת המפלגה, שלושה ימים בלבד לפני סגירת הריאיון. היום (ראשון) הציע לבנט מקום ריאלי ברשימת המפלגה לאשת הטלוויזיה עדן הראל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

עדן הראל אישרה בשיחה עם חדשות 2 Online את ההצעה מהבית היהודי. הראל הסבירה מדוע סירבה: "זה לא הזמן שלי עכשיו להיכנס לפוליטיקה, יש לי תינוקת בת חודשיים - זה דורש התמסרות טוטאלית שכרגע אני לא יכולה לה".‎ מהבית היהודי נמסר בתגובה: "אחרי הסירוב של בר רפאלי וגל גדות - אנחנו דוהרים קדימה".

ממשיך בגיוס הכוכבים. בנט (חדשות 2)

הראל, שהגישה בעבר ב-MTV ובערוץ הראשון, התקרבה בשנים האחרונות לדת. לאחרונה הגישה עם בעלה, השחקן עודד מנשה, תכנית בערוץ 10 וגם בערוץ 20 החדש - עד שיצאה לחופשת לידה. מגיש נוסף בערוץ, שרון גל, כבר עשה את הדרך לפוליטיקה לאחרונה ושובץ במקום החמישי ברשימת "ישראל ביתנו".

לאחרונה צירף בנט לרשימה את ינון מגל, עורך אתר "וואלה!", ובכוונתו לצרף אנשים נוספים שירחיבו את מעגל הבוחרים של המפלגה. עד ליום רביעי יצטרך בנט להצהיר על המצטרפים החדשים למפלגה.