צפו: ליברמן מתדרך את המועמדת הסוררת

מספר 10 בישראל ביתנו שירה מיסטריאל עוד לא נכנסה לכנסת, אבל היא כבר נכנסה לתסבוכת פוליטית. מצלמת חדשות 2 שעקבה בימים האחרונים אחר יו"ר המפלגה אביגדור ליברמן תיעדה שיחה שלו עם הפוליטיקאית הטרייה שבמהלכה הוא מסביר לה כיצד להגיב לפרשה. הכתבה המלאה תשודר בחדשות סוף השבוע עם דנה ויס

שיעור ראשון בטיפול במשברים: שר החוץ ויו"ר מפלגת ישראל ביתנו אביגדור ליברמן תועד, במסגרת כתבת התלוות של דנה ויס, כשהוא משוחח בטלפון עם המועמדת העשירית ברשימת מפלגתו לכנסת, שירה מיסטריאל, שעוררה סערה לאחר שנחשף שהביעה בעבר שמחה על דריסתם של ילדים ערבים שיידו אבנים לעבר מכוניתו של יהודי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הסטטוס הישן שהוצף מחדש עורר מהומה תקשורתית, ומיסטריאל שוחחה עם ליברמן, ככל הנראה כדי להתייעץ עמו כיצד להגיב לפרשייה החדשה. "איך בינתיים?", שאל אותה ליברמן בטלפון בשיחה שתיעדה מצלמת חדשות 2. "עוברת טבילת אש ראשונה? אבל דיברת שם עם החבר'ה איך להגיב, מה להגיב?

"תראי, מה שצריך להגיד זה 'נכון, אולי מה שאמרתי היה מיותר, אבל זה לא משנה את העובדה ששם זרקו אבנים ובקבוקים וזה'. לא צריך להתנצל יותר מדי. 'אז נכון, אני בסערת רגשות, אמרתי דבר מיותר, סתם שטות, אבל זה לא משנה את העובדה שיש פה ערבים שהצטרפו לדאע"ש ויש פה אלו שתומכים בגלוי ברצח, בטרור, בחנין זועבי וגם במקרה ההוא זרקו בקבוקים ואבנים וניסו לפגוע ביהודים רק בגלל שהם יהודים'.

"אני בעד שתתראייני", הוסיף יו"ר ישראל ביתנו בשיחתו עם הפוליטיקאית הטרייה במפלגתו. "צריך פעם אחת לעבור טבילת אש, צריך ללמוד במוקדם או במאוחר. העיקר לא להיתפס בגזענות".

הכתבה המלאה ובה התלוונו לליברמן בימים האחרונים תשודר בחדשות סוף השבוע עם דנה ויס.