אלי ישי: "דחילק, בקרוב תהנו מהרשימה שלי"

בריאיון סלפי מיוחד לחדשות 2 Online מספר יו"ר מפלגת "יחד העם איתנו" על הרכבת הרשימה, מתייחס לאפשרות לפיה ירוץ עם נציגי הימין הקיצוני - וגם לסקרים שברובם מותירים אותו מחוץ לכנסת הבאה. וגם: מתייחס שוב לפרשת הקלטת - ולדיווחים על דירה עלומה בירושלים

אלי ישי בטוח שיעבור את אחוז החסימה: בראיון סלפי מיוחד לחדשות 2 Online מספר יו"ר מפלגת "יחד העם איתנו" שפרש מש"ס, על הרשימה החדשה שהוא מרכיב ועל הסיכויים הלא גדולים שמעניקים לה הסקרים. הוא גם מתייחס לקלטת של הרב עובדיה שהובילה למשבר הגדול במפלגה - ולפרסומים אודות דירה עלומה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בסקרים האחרונים שפורסמו, מפלגתו החדשה של ישי עוברת את אחוז החסימה וזוכה ב-4 מנדטים אולם ברוב הסקרים - המפלגה לא נכנסת לכנסת. "אני לא מופתע מזה שעברנו את אחוז החסימה, אתה תראה שרק נלך ונעלה ושתהיה לנו הצלחה גדולה מאוד", אמר ישי.

"אני כרגע עסוק בהרכבת הרשימה, בלהביא אנשים חשובים, אנשי עשייה מגוונים, לאחד את עם ישראל - ובשבוע הבא ייחשפו השמות וההרכב", הוסיף יו"ר המפלגה החדשה.

"דברי הרב עובדיה בקלטת החמיאו לי מאוד"

כשישי נשאל האם ירוץ יחד עם נציגי הימין הקיצוני מרזל ובן ארי, השיב: "שרקי, אתה ממש חסר סבלנות. דחילק, עוד כמה ימים תשמע את הרשימה, יהיו בה אנשי מעשה. אתה בטח תהנה".

בריאיון המיוחד הודה ישי שהקלטת שחוללה סערה בה משמיע הרב עובדיה יוסף ז"ל דברי שבח עליו עודדו אותו, אך הכחיש שהוא עומד מאחורי הדלפתה. "הקלטת לא יצאה מאיתנו", אמר. "תוכן הדברים שהרב מדבר ומחמיא לי הם באמת כבוד גדול".

על הפרסום של איש העבודה אלדד יניב, לפיו יש בבעלותו דירה עלומה במשכנות האומה בירושלים, ענה ישי: "ערב בחירות מנסים לרדוף ולהשמיץ ולפגוע, הכל מסודר".