השריון בליכוד – לסשה דמידוב?

ראש הממשלה בנימין נתניהו ממשיך לחפש אחר כוכבים שיצטרפו לרשימת מפלגת הליכוד לכנסת, ואחד השמות שעלו על הפרק הוא שמו של שחקן התיאטרון הידוע ישראל (סשה) דמידוב שעלה ארצה לפני 25 שנה והפך לאחד מכוכבי תיאטרון גשר. דמידוב בתגובה: "לא נעשתה אלי פנייה רשמית"

"לא נעשתה פנייה רשמית". דמידוב (חדשות 2)

פרסום ראשון: ראש הממשלה בנימין נתניהו בוחן אפשרות לשריין מקום לשחקן התיאטרון ישראל (סשה) דמידוב ברשימת הליכוד לכנסת. דמידוב, בן 57, נולד בברית המועצות ועלה לישראל בשנת 1990.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כיום הוא נחשב לאחד משחקני התיאטרון המוערכים בישראל וזוכה לפופולריות רבה בקרב ציבור העולים ובציבור הכללי. מיומו הראשון בארץ הוא משחק בתיאטרון גשר, ועם השנים הפך לאחד השחקנים המזוהים עם התיאטרון.

בדיקות בנושא נערכו בימים האחרונים לרבות גישושים עם השחקן, אולם דמידוב מסר בתגובה כי לא נעשתה אליו פנייה רשמית.

בשבוע שעבר, לראשונה בתולדות המדינה, פנה נתניהו כיו"ר מפלגת הליכוד לציבור הרחב - וביקש ממנו להמליץ על מועמדים שיאיישו את רשימת המפלגה לכנסת הבאה. בסטטוס שפירסם נתניהו הוא ביקש המלצות על מועמדים למקומות המשוריינים ברשימה, במקומות 11 ו-23.

״אזרחי ישראל, חברות וחברים יקרים״, כתב נתניהו בפייסבוק ובטוויטר, "אשמח לקבל מכם הצעות ורעיונות לבחירת מועמדות או מועמדות״. נתניהו ביקש מאזרחי המדינה לשלוח את השמות המוצעים לכתובת מייל שצירף לסטטוס שהעלה.