כמה שווה אביגדור ליברמן?

יושב-ראש ישראל ביתנו מצטרף ליוזמה של תכנית חיסכון: במסגרת הפינה "הון שקוף" פתח שר החוץ ליברמן בפנינו את הארנק וחשף כמה כסף נמצא בחשבון הבנק שלו ומה שווי נכסיו. אז כמה שווה האיש שאפילו לא מחזיק במכונית?

כמה שווה אביגדור ליברמן? (פלאש 90, גילי יערי)

כמה הם שווים? במסגרת הפינה "הון שקוף" בתכנית חיסכון מתבקשים נבחרי הציבור להצהיר על ההון שברשותם. הערב (שלישי) הסכים שר החוץ ויושב-ראש ישראל ביתנו אביגדור ליברמן לפתוח בפנינו את הארנק ושלח את הנתונים כפי שמסר למבקר המדינה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

את הבית שבו הוא מתגורר בהתנחלות נוקדים רכש ליברמן בשנת 1990 תמורת כ-260 אלף שקלים. כיום מוערך שוויו של הבית ב-1.2-1.5 מיליון שקלים. שר החוץ הצהיר כי אין בבעלותו מכונית וכי הוא מחזיק בקרן פנסיה המגיעה לו כחבר כנסת.

בחשבונות הבנק של ליברמן יתרה של 134,329 שקלים. שר החוץ אינו מחזיק בתיק מניות ושווי קופות הגמל ותכניות החיסכון שלו עומד על 149,948 שקלים.

עם מסירת הנתונים על הונו האישי, הפך ליברמן לראש המפלגה השני בלבד שמסר לפינה "הון שקוף" הצהרת הון. השנייה היא יושבת-ראש מרצ זהבה גלאון. בינתיים אנחנו ממשיכים לבקש מפוליטיקאים נוספים לחשוף את היקף רכושם - כפי שמקובל במדינות רבות בעולם.