מאות הוזמנו לכנס בהשתתפות לבני, רק בודדים הסכימו להגיע

שרת המשפטים לשעבר ובכירת העבודה-תנועה הייתה אמורה לקחת חלק בכנס במועצה האזורית דרום השרון, אך בשל מיעוט המשתתפים האירוע בוטל. במועצה האשימו את מזג האוויר הסוער, למרות שמלכתחילה נרשמו למפגש עם חברת הכנסת פחות מ-50 מוזמנים

המוזמנים לא הגיעו. לבני (רויטרס)

האם מזג האוויר הסוער הביא לביטול כנס בהשתתפות ציפי לבני? במועצה האזורית דרום השרון היה אמור להתקיים היום (חמישי) מפגש של תושבי המועצה עם בכירת העבודה-תנועה. לכנס הוזמנו כל תושבי האזור הצפי היה למאות משתתפים, אך בסופו של דבר נרשמו עליו רק עשרות בודדות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מדובר בחלק מסדרת כנסים שנקראת "המושכים בחוטים", שמארחת אישי ציבור בישובים שונים במועצה. את הכנס בהשתתפות לבני הייתה אמורה להנחות העיתונאית נחמה דואק. לאורך השבועיים האחרונים היה מיעוט של נרשמים למפגש עם לבני והיום, בגלל הסערה, החלו ביטולים גם של המעטים שכן הודיעו שיגיעו - מה שהוביל לביטול האירוע ברגע האחרון.

במועצה האזורית הסבירו כי הכנס בוטל בשל מספר הנרשמים הקטן, וגם בשל מזג האוויר. מהמטה של לבני לא נמסרה תגובה, אך שם אמרו כי מדובר באירוע נקודתי, ושבכנסים אחרים בה משתתפת חברת הכנסת מגיעים משתתפים רבים.

על אף מזג האוויר החורפי, האירוע הזה נתפס כמביך במיוחד על רקע כנסים מסוג זה שעורכים פוליטיקאים דוגמת יאיר לפיד ומשה כחלון, המלאים עד אפס מקום.