העיתונאי שרון גל מצטרף לישראל ביתנו

אחרי ינון מגל שחבר לבנט - מגיע תורו של שרון גל, שמצטרף למפלגתו של ליברמן: העיתונאי הודיע היום כי יתמודד ברשימת ישראל ביתנו לכנסת ה-20. "ישראל ביתנו היא בית טבעי עבורי, נעניתי בחיוב להצעתו של יושב ראש המפלגה אביגדור ליברמן להצטרף", מסר גל בהודעתו

פנים חדשות בכנסת. שרון גל (חדשות 2)

ממגל ועד גל: גל העיתונאים המצטרפים לפוליטיקה נמשך - והפעם מדובר בעיתונאי שרון גל, לשעבר מגיש התכנית "לילה כלכלי" בערוץ 10 וכיום מגיש בערוץ 20 ושדרן ברדיו, שמצטרף למפלגת ישראל ביתנו. גל צפוי לקבל מקום משוריין ברשימה לכנסת, זאת מכיוון שבמפלגה לא מתקיימים פריימריז, ושיבוצי המועמדים לכנסת נקבעים בוועדה מסדרת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"נעניתי היום בחיוב להצעתו של ליברמן להצטרף ל"ישראל ביתנו" ולהתמודד בבחירות הקרובות ברשימת המפלגה. מעולם לא הסתרתי את דעותיי הפוליטיות - כאיש תקשורת תמיד האמנתי שנכון לשים אותן על השולחן ולאפשר לצופים לשפוט", מסר גל בהודעתו.

"המפלגה הזו היא בית טבעי עבורי, מבחינת השקפת עולמי. אני מגיע למרוץ עם הרבה מרץ ואנרגיה, נחישות - לא בסיסמאות - אלא בעבודה קשה ויסודית. אני משוכנע שהתמיכה הגדולה והאמון שזכיתי להם מהקהל הרחב במהלך למעלה מ- 15 שנות עבודתי בתקשורת, ימשיכו ללוות אותי גם בהמשך הדרך", הוסיף העיתונאי.

מברך על הרכש החדש. ליברמן (נועם מושקוביץ)

יו"ר "ישראל ביתנו" ושר החוץ, אביגדור ליברמן, בירך על הצטרפותו של גל ואמר כי הוא שמח שכחלק מגל התמיכה וההצטרפויות של אנשים איכותיים ל"ישראל ביתנו" לקראת הבחירות הקרובות, הצטרף גם אדם מוכשר ופטריוט אמיתי כמו גל, שיוכל לתרום רבות לעשייה הציבורית והפרלמנטרית.