קבוצת הוואטסאפ: מי יטפל בשחיתות?

לאחר שיו"ר יש עתיד יאיר לפיד קרא לעבר עמיתיו ראשי המפלגות "מושחתים נמאסתם", קבוצת הוואטסאפ של הח"כים ושל חדשות 2 Online שבה לסעור. בבית היהודי לעגו ללפיד, במפלגת העבודה דאגו שהוא יטפל בשחיתות כמו שטיפל בשאר הנושאים שהעסיקו אותו, ובליכוד התגאו לבשר על חזרה לפעילות מלאה בקבוצה - לאחר שהפריימריז שם תמו

חברי קבוצת הוואטסאפ של המועמדים לכנסת ושל חדשות 2 Online סוגרים שבוע נוסף של התכתבויות, וגם הפעם יש להם על מה להתווכח. הנושא המרכזי על הפרק היום (שישי) הוא נאום ה"מושחתים נמאסתם" של יו"ר יש עתיד, יאיר לפיד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

דני דיין, שהצטרף למפלגת הבית היהודי, בחר לצטט את הסטטוס שהעלתה כתבתנו סיוון רהב מאיר בעמוד הפייסבוק שלה, שניסה לתאר בהומור את ישיבת הצוות של לפיד שבה הוחלט כי מפלגתו תמקד את תעמולת הבחירות שלה בנושא השחיתות. חברי קבוצת הוואטסאפ מיתר המפלגות מיהרו להגיב.

מתוך קבוצת הוואטסאפ

ראשונה הייתה נציגת מפלגת יש עתיד כמובן, ח"כ קארין אלהרר. "דני, זה מה שיש לך לענות לשחיתות הקשה בבית היהודי? היינו מצפים לתגובה יותר עניינית", היא עקצה, "אבל כנראה שיותר קל ככה".

מתוך קבוצת הוואטסאפ

אלדד יניב, המתמודד על מקום ברשימת מפלגת העבודה, התייחס גם הוא לבדיחה של דיין, אלא שהוא בחר לבקר דווקא את מפלגת יש עתיד. "כשלפיד מבטיח לטפל בשחיתות באותו כישרון שטיפל בגזל המחייה ובשוד הדיור, זו סיבה מספיק טובה לדאגה גדולה", הוא כתב.

מתוך קבוצת הוואטסאפ

גם עו"ד רוויטל סוויד, שהודיעה על כניסתה לחיים הפוליטיים מטעם מפלגת העבודה, הצטרפה ליניב: "על דבר אחד אי אפשר לערער - כולכם נכשלתם בממשלה האחרונה - מיוקר המחייה דרך הביטחון ועד לניסיונות חיסול הדמוקרטיה. תחרות כשרונות והציבור הוא המפסיד הגדול ביותר".

סגן השר אופיר אקוניס (הליכוד) שבישר על שובו לפעילות בקבוצה ("הסתיימו הפריימריז - הנני כאן"), הצטרף גם הוא לקלחת: "תרחמו על יאיר שלנו", הוא ביקש מחברי הקבוצה, "אין לו אג'נדה, אז הוא מנסה להחזיר אותנו לתחילת שנות ה-90".