הרב מאזוז לדרעי: למה אתה מתפטר?

פנייה מפתיעה: פטרונו של אלי ישי, הרב מאיר מאזוז, פנה בכתב ליו"ר ש"ס אריה דרעי וקרא לו שלא לפרוש מהמפלגה. "ידינו לא שפכו את הדם ועינינו לא ראו", הבהיר הרב לדרעי במכתבו.

פנה לדרעי. הרב מאזוז, ארכיון (פלאש 90)

סערת הקלטת: לא רק בש"ס מתחננים בפני אריה דרעי שלא לפרוש מהתנועה. קריאה מפתיעה כזו התקבלה היום (חמישי) גם מפטרונו של היריב המושבע אלי ישי - הרב מאיר מאזוז.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"ידינו לא שפכו את הדם הזה (הקלטת) ועינינו לא ראו", כתב הרב מאזוז לדרעי במכתב ששלח לו ושאל: "למה אתה מתפטר?". את המכתב חתם הרב מאזוז בברכה - "חזק ואמץ".

למרות שיש מי שטוענים שלישי יש אינטרס בהדלפת ההקלטות של הרב עובדיה יוסף, ישי עצמו הכחיש את מעורבותו בכך. "אני יכול לגרוף 10 מנדטים אם אומר את כל מה שיש לי, אבל אני בוחר שלא", הוא טען בריאיון לתכניתנו שש עם עודד בן עמי.

ייענה לקריאת מתחריו? דרעי (פלאש 90)

הרב דוד יוסף: "ישי בוגד במורשת אבא"

אתמול הנחה יושב ראש הכנסת יולי (יואל) אדלשטיין את קצין הכנסת לתגבר את האבטחה סביב ישי, וזאת בעקבות הסערה שעורר פרסום ההקלטה של הרב עובדיה יוסף המנוח בחדשות 2.

ההחלטה על תגבור האבטחה התקבלה בתום התייעצות בין אדלשטיין לבין קצין הכנסת, תת ניצב יוסף גריף. אדלשטיין אף ביקש מגריף להיות בקשר הדוק ורציף עם ישי, "לאור הרגישות הקיימת בימים האחרונים".

תוגברה האבטחה סביבו. ישי (חדשות 2)

השבוע הקימו מאות מתומכי דרעי מאהל תמיכה מחוץ לביתו של הרב עובדיה יוסף ברחוב הקבלן בירושלים. בכינוס שנערך במקום נשא דברים בנו של הרב עובדיה יוסף, הרב דוד יוסף, שתקף את ישי במילים חריפות. "אלי ישי בוגד במורשת אבא ומשפיל את זכרו", אמר.