תוגברה האבטחה סביב ח"כ אלי ישי

יממה לאחר שהכחיש כל קשר לפרסום ההקלטה של הרב עובדיה יוסף המנוח, האבטחה סביב ישי תתוגבר. יושב ראש הכנסת אדלשטיין החליט על המהלך בתום התייעצות עם קצין הכנסת ואף הנחה אותו לשמור על קשר הדוק עם ישי "לאור הרגישות הקיימת בימים האחרונים"

תוגברה האבטחה סביב ח"כ אלי ישי (חדשות 2)

מלחמת העולם בש"ס גולשת למחוזות מסוכנים? יושב ראש הכנסת יולי (יואל) אדלשטיין הנחה את קצין הכנסת לתגבר את האבטחה סביב ח"כ אלי ישי, וזאת בעקבות הסערה שעורר פרסום ההקלטה של הרב עובדיה יוסף המנוח בחדשות 2.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ההחלטה על תגבור האבטחה התקבלה בתום התייעצות בין אדלשטיין לבין קצין הכנסת, תת ניצב יוסף גריף. אדלשטיין אף ביקש מגריף להיות בקשר הדוק ורציף עם ח"כ ישי, "לאור הרגישות הקיימת בימים האחרונים".

אמש הקימו מאות מתומכי יו"ר ש"ס אריה דרעי מאהל תמיכה מחוץ לביתו של הרב עובדיה יוסף ברחוב הקבלן בירושלים. בכינוס שנערך במקום נשא דברים בנו של הרב עובדיה יוסף, הרב דוד יוסף, שתקף את ישי במילים חריפות. "אלי ישי בוגד במורשת אבא ומשפיל את זכרו", אמר.

מאהל התמיכה בדרעי (חדשות 2)

זמן קצר קודם לכן הגיב ישי לראשונה להאשמות לפיהן הוא האחראי לפרסום ההקלטה של הרב עובדיה יוסף והכחיש את הטענות בתקיפות. "לא הדלפתי את הקלטת, זו לא דרכי", אמר.

"אני אומר את המעט שבמעט כדי שהציבור יידע את האמת", הוסיף ישי. "עברתי תקופה קשה: אלימות מילולית ופיזית מצד פעילי ש"ס, כלפיי, כלפי אשתי וילדיי. מרן תמיד חיזק אותי ואמר לי 'אני איתך. אני מגן עליך'".