מנחם בן שוקל להתמודד בבית היהודי: "אבלום את ההומוסקסואלים"

העיתונאי הידוע בעיקר בשל התבטאויותיו השנויות במחלוקת, אמר לחדשות 2 Online: "הפכנו לסדום. צריך להעלות את גיל ההסכמה המינית מגיל 16 ל-18 עד 21". עוד הוסיף כי "בנט הוא היחיד שאני סומך עליו שלא ימכור את מדינת ישראל. אני פשוט לא סומך על נתניהו". מהבית היהודי נמסר כי בן לא הגיש את מועמדותו

בן שוקל לרוץ: "אבלום ההומואים" (פלאש 90)

העיתונאי, מבקר הספרות, המשורר והפובליציסט מנחם בן הודיע היום (שלישי) על כוונתו להתמודד ברשימת הבית היהודי לכנסת. בשיחה עם חדשות 2 Online הדגיש בן, שנודע באמירותיו השנויות במחלוקת, כי "אחד הדברים שאעשה אם אכנס לכנסת זה ניסיון לבלום את ההומוסקסואלים. הפכנו לסדום ואני חושב שצריך לבלום את זה. צריך להעלות את גיל ההסכמה המינית מגיל 16 ל-18 עד 21. זה ימנע מקרים כמו שהיו עם מנהל הפועל פתח תקווה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בדבריו הבהיר בן מדוע החליט להצטרף דווקא לבית היהודי. "בנט הוא היחיד שאני סומך עליו שלא ימכור את מדינת ישראל, אני פשוט לא סומך על נתניהו", אמר. "כל השטויות של מדינה פלסטינית שתהיה לצד מדינת ישראל זה פשוט הזיה. אני אוהב את הפתיחוּת של הבית היהודי, אם כי אני מתנגד לתמיכת בנט בחוק המטומטם שנקרא 'חוק הלאום' ואמרתי לו את זה כשנפגשנו לשיחה של כמה דקות. בשלב הראשון אני נדרש להחתים 150 מתפקדים, אבל האמת היא שאני מכיר רק מתפקד אחד".

הוא הדגיש כי יגיע הערב לכנס בגני התערוכה בניסיון להשיג את 150 החתימות הדרושות. במהלך הקריירה חיבר בן למעלה מעשרה ספרים והוא נודע בעיקר בשל לשונו החדה והתבטאויותיו החריפות והשנויות במחלוקת, שלא אחת גררו ביקורת ציבורית נרחבת.

בעבר התבטא מנחם בן מספר פעמים נגד הקהילה ההומוסקסואלית. בשבוע שעבר עורר סערה מאמר דעה שכתב באתר וואלה. במאמר דרש בן להחמיר את העונש לעברייני מין התוקפים את בני מינם והזהיר מפני עלייה במספר ההומוסקסואלים. בעקבות הסערה שעורר המאמר הוחלט באתר וואלה למחוק אותו מהאתר.

ממפלגת הבית היהודי נמסר בתגובה כי מנחם בן כלל לא הגיש את מועמדותו לרשימת המפלגה לכנסת.