החתונה שהפכה לכנס בחירות

בעוד שבוע בדיוק ייערכו הבחירות המקדימות במפלגת הליכוד. בימים אלו המועמדים כולם מכתתים רגליהם בין כנסים פוליטיים - ולא פחות חשוב מזה, באירועים אישיים של חברי המרכז, המצביעים בפריימריז - ועשויים לקבוע את עתידם הפוליטי

הפריימריז בליכוד מתקרבים ואיתם עולה גם הלחץ על הח"כים המתמודדים. באולמי גני האליזה בפרדס חנה, חיתן אלי ארביב, מבכירי הליכוד בישוב את בתו מאי - ורגע לפני הפריימריז, לאף מתמודד בליכוד אסור היה להחמיץ את האירוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הם הגיעו זה אחר זה, שרים, סגני שרים, ח"כים ומתמודדים חדשים. למירי רגב ולח"כים נוספים הייתה זו כבר החתונה השנייה באותו הערב, אך אין ברירה. מדובר היה באירוע גדול ולכן חשוב שהמארח יידע שבאת, אחרת הכל היה לחינם. אם לא חיבקת - לא היית.

אף אחד לא ישיג יתרון על חבריו אם יגיע, אך חס וחלילה למי שיעדר. שר הביטחון בוגי יעלון למד את הלקח הזה על בשרו, כשלא הגיע לחתונה אחרת של חבר מרכז ליכוד לפני מספר שבועות. אז טען יעלון שהוא עסוק, אבל לפני הפריימריז כבר אין תירוצים. שר הביטחון הגיע לחתונת ביתו של ארביב ואף היה אטרקציה לא קטנה באירוע. אמנם יעלון כבר שש שנים בפוליטיקה, אבל די ברור שעבורו כל עסק החיבוקים בחתונות לא בא טבעי.

חברי המרכז מודאגים מהשמועה שתיק הביטחון בכנסת הבאה הובטח לבנט, אז נשמעו בחתונה הרבה פרגונים ליעלון ואף לשר גלעד ארדן, אבל בחתונה הזו לפחות, מירי רגב הייתה היחידה שהתקבלה בתשואות ליד אחד השולחנות. קריאות "היא גדולה, היא גדולה", ליוו אותה בין השולחנות.

האם האהבה שנראתה באירוע תבוא לידי ביטוי גם בהצבעה נדע בעוד שבוע בפריימריז, אך עד אז כנראה שמתמודדי הליכוד ימשיכו לרוץ מחתונה לחתונה ומאירוע לאירוע, ורצוי שלא ישכחו גם לעשות לייקים למתפקדים.