גלנט בליכוד? "אין קשר למציאות"

נמשכת חרושת השמועות סביב התמודדותם של מספר דמויות ביטחוניות וחברתיות במערכת הבחירות הקרובה. בשיחה עם חדשות 2 Online הכחיש אלוף (במיל') גלנט את הציוץ של ג'ודי ניר מוזס שלום, לפיו בחר להצטרף לליכוד. גם מייסד קופיקס אבי כץ מכחיש דיווח כי בכוונתו להצטרף למפלגתו של כחלון

חלון ההעברות עדיין פתוח: כמו בכל מערכת בחירות, גם הפעם מנסות המפלגות המתמודדות לכנסת להציג לציבור שמות של מועמדים חדשים ונוצצים מחוץ למערכת הפוליטית. את עיקר העניין בקרב המפלגות מרכזות דמויות מתחומים ביטחוניים וחברתיים, אך במקרים רבים מתגלים פערים בין הדיווחים על הצטרפות מועמדים, לבין המציאות בשטח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אחד השמות הבולטים והמחוזרים ביותר במערכת הבחירות הקרובה הוא אלוף (מיל') יואב גלנט. הבוקר כתבה ג'ודי ניר מוזס שלום בטוויטר כי גלנט הצטרף לליכוד. "שמחה שאחרי שהתלבט בין כחלון לליברמן, גלנט החליט להצטרף לליכוד", כתבה. עם זאת, בשיחה עם חדשות 2 Online הכחיש גלנט את הדברים: "הכל שקרים, הכל דיבורים".

גם מייסד קופיקס מכחיש (חדשות 2)

"אפילו לא דיברו איתי בנושא הזה", הבהיר גלנט. "הקשר בין זה למציאות לא קיים". במקביל פורסם הערב (ראשון) ב"גלובס" כי מייסד רשת קופיקס, אבי כץ - מי שהוביל את מהפכת הקפה בחמישה שקלים - צפוי להצטרף למפלגת "כולנו" בראשות משה כחלון, אך בשיחה עם חדשות 2 הכחיש כץ את הידיעה.

לפני ארבעה ימים דיווח כתב חדשות 2 עמית סגל כי הפעיל החברתי ויוזם "מחאת הקוטג'" איציק אלרוב צפוי להצטרף גם הוא למפלגתו של כחלון. ב"גלובס" מדווחים גם כי שגריר ישראל לשעבר בארה"ב, מייקל אורן, והיו"ר והבעלים של הפועל באר שבע, אלונה ברקת צפויים גם הם להצטרף למפלגת כולנו.