רגב מחלקת טיפים למתמודדי העבודה

יום חג לדמוקרטיה – גם בשביל חברי קבוצת הווייבר של חדשות 2 Online והמועמדים לכנסת. בין הביקורים בקלפיות ובמטות, התפנו חברי הקבוצה ממפלגת העבודה לשתף את חבריהם מיתר המפלגות ביום המרגש שעובר עליהם. החברים משלל המפלגות השונות נתנו טיפים, שחררו עקיצות וגם שבו להתעניין בנעשה במפלגת ישראל ביתנו

יום מרגש עובר היום (שלישי) על רבים מחברי קבוצת הווייבר של חדשות 2 Online והמועמדים לכנסת. חברי הקבוצה המתמודדים על מקום ברשימת מפלגת העבודה רצים היום מקלפי לקלפי במסגרת הפריימריז. מי שפתח את היום בקבוצה הוא אלדד יניב, אחד המתמודדים החדשים במפלגה.

רוצים לצפות בצ'ט של הח"כים בסלולרי שלכם?

http://www.viber.com/ch2news

יניב פרסם סרטון שתיעד את יציאתו לדרך, וניכר שאפילו השמש עוד לא זרחה כשהוא יצא מביתו. ח"כ מירי רגב שהצליחה להתברג בחמישייה הראשונה של מפלגת הליכוד איחלה לו הצלחה, ועל הדרך גם נתנה טיפ קטן ועוקצני: "תהיה נוכח בקלפיות שם מצבך לא הכי טוב, תילחם על כל קול".

ח"כ קארין אלהרר ממפלגת יש עתיד הצטרפה גם היא לרשימת המברכים ושאלה בהומור: "כבר יודעים מתי יפורסמו תוצאות הפריימריז? מקווה שלא ייקח שבועיים כמו בליכוד". בין המועמדים הנוספים של מפלגת העבודה ישנו גם הפרופסור יוסי יונה, ששיתף את חברי הקבוצה: "האנרגיות חיוביות, ההדים חמים, התרגשות גדולה - החגיגה הדמוקרטית של מפלגת העבודה בשיאה! מאחל בהצלחה לכל המועמדים, כל עוד אין הדבר בא על חשבוננו".

אלא שלא כולם נרגשים מהבחירות המקדימות במפלגת העבודה. ח"כ אחמד טיבי (רע"מ-תע"ל), למשל, ממשיך להיות מוטרד מהנעשה במפלגת ישראל ביתנו: "האם התגלו עוד מיליונים בחשבונות של ישראל ביתנו?", הוא שאל את חברי הקבוצה בשעות הבוקר המאוחרות, "כי התעוררתי מאוחר ולא עקבתי היום. יש פורשים חדשים?".

ינון מגל ממפלגת הבית היהודי השיב לטיבי: "אחמד, כל ציוץ שלך מזכיר שהם קיימים, חבל". שותפו של מגל למפלגה, שמעון ריקלין, הופתע משיתוף הפעולה בין השניים.

בשלב הזה החליט אלדד יניב ללכת צעד אחד קדימה, ומתוך תקווה שהוא ידורג במקום ריאלי ברשימת העבודה לכנסת, הוא כבר החל לתכנן את הממשלה הבאה: "ריקלין, ינון, אחמד, ארבעתנו נגד ישראל ביתנו. אפשר להתחיל לדבר על קואליציה". אבל ינון מגל השיב לו: "אלדד, תתרכז בפריימריז, לא נשאר הרבה זמן".

מי שהתרכזו בפריימריז הן ח"כ סתיו שפיר שהעלתה תמונה שלה עם צוות המתנדבים בקלפיות, והמועמדת החדשה במפלגה איילת נחמיאס ורבין שפרסמה בקבוצה תמונה שלה עם סבתה.