אדלשטיין לח"כים בקבוצת הוואטסאפ: "קורא לכם לסדר"

גם לאחר פיזור הכנסת, מתקשה יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין להשלים עם התבטאויות פוגעניות שמטיחים נבחרי הציבור זה בזה. בסרטון תגובה שהעביר לקבוצת הוואטסאפ של נבחרי הציבור ושל חדשות 2 Online, קרא אדלשטיין את חברי הקבוצה לסדר ואף התייחס בבדיחות לרמת השיח ביניהם

יושב ראש הכנסת יולי אדלשטיין, התארח היום (שני) בקבוצת הוואטסאפ של המועמדים לכנסת ושל חדשות 2 Online, וקרא לחבריה למנוע את זליגת הדיון לפסים אישיים. תגובתו באה בעקבות התכתובת הסוערת שהתנהלה בשבוע שעבר בין ח"כ דני דנון לח"כ באסל גטאס.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

את הביקורת האישית שלו להתבטאויות השונות בין חברי הכנסת, הביע אדלשטיין בסרטון וידאו קצר שצולם בלשכתו והועלה לקבוצה. "חבריי חברי הכנסת ושלל המתמודדים", פתח אדלשטיין כשהוא ישוב לשולחן בלשכתו.

הח"כים לא נותרו אדישים לסרטון

מעלה את הרמה, ינון מגל

"זה כמה ימים שאני עוקב אחר קבוצת הוואטסאפ שלכם, ומה אני אגיד לכם? מילא הרמה לא משהו, אבל עלבונות אישיים? השמצות? הבנתי שאתם לא מסתדרים בלי היושב ראש. החלטתי לקחת את העניינים לידיים, ואני קורא לכם לסדר בפעם הראשונה", סיים אדלשטיין ודפק בפטיש היו"ר ששימש אותו עד לאחרונה במהלך דיוני המליאה.

תגובת משתתפי הקבוצה לסרטון לא איחרה לבוא, כשרבים מהם הגיבו לדברים המבודחים באייקונים מחויכים וצבעוניים. המתמודד ינון מגל אף הגדיל והגיב בסמיילי שמפריח נשיקה באוויר. על כך כתבה ח"כ מיכל רוזין: "הנה, אדוני היו"ר, ינון מגל מעלה את הרמה".