קבוצת הוואטסאפ של הח"כים - עכשיו בלייב

כמעט 20% מחברי הכנסת כבר הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ המשותפת למועמדים ולחדשות 2 Online. הוויכוחים וההקנטות מחריפים ככל שמועד הבחירות מתקרב ועכשיו אתם יכולים לעקוב בזמן אמת אחרי ההתפתחויות

עדכון מקבוצת הוואטסאפ של המועמדים לכנסת וחדשות 2 Online: חברי הכנסת התעוררו הבוקר (ראשון) לידיעה על כך שמפלגת הבית היהודי תישאר מאוחדת, אבל עד מהרה גלשה השיחה לירי הרקטה לאשכול בסוף השבוע ולסרטון הוויראלי של נפתלי בנט ברחובות תל אביב. הצטרפו לשידור החי מקבוצת הוואטסאפ כאן בחדשות 2 Online.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"בית יהודי אחד גדול מול כל השמאל", היה דני דיין הראשון להתייחס לבשורה על הישארותו של ח"כ אריאל במפלגה שבקרוב יתמודד על מקום בה. "מרוב שאתם חזקים בביטחון תושבי הדרום לא ישנים בלילה", מיהר ח"כ איציק שמולי (עבודה) לקלקל את החגיגה.

"בפעם הקודמת הוא עוד ניסה להסתיר אבל הפעם בנט לא יוכל להתחפש להיפסטר בלי שתקפוץ לו הסטרוק", עקצה ח"כ תמר זנדברג (מרצ), אבל ח"כ איילת שקד (הבית היהודי) ממש לא חשבה שזה מצחיק. "גם בתור אישה וגם בתור ח"כ את צריכה לחזור בך", אמרה. "החוקים שאורית העבירה הם בעיקר למען קשישים ואוכלוסיות מוחלשות. רק ללמוד ממנה את יכולה".