רוזנטל רמז שעישן סמים עם לפיד?

ח"כ מיקי רוזנטל טען בכנס כי הוא עישן סמים עם חברי כנסת ביש עתיד שמכחישים היום כי עישנו. בכך רמז, ככל הנראה, לכך שעישן עם יאיר לפיד. רוזנטל סירב להכחיש בשיחה עם חדשות 2 Online כי מדובר בלפיד. צפו בדברים

העיתונאי לשעבר ומספר 7 ברשימת הבית היהודי, ינון מגל, חשף אתמול (ראשון) כי הוא בעד אי הפללה של מעשני סמים קלים - ועורר דיון עז בכנס בבית ספר תיכון בתל מונד. השיא הגיע כששורבב ברמיזה שמו של יו"ר יש עתיד יאיר לפיד לדיון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

חברת הכנסת עליזה לביא מיש עתיד דרשה ממגל להבין האם זו העמדה של מפלגת הבית היהודי או עמדתו בלבד. הוא הבהיר שמדובר בעמדתו בלבד, וכי הוא לא דובר הבית היהודי אך אמר שיו"ר הבית היהודי מכיר אותה ו"לא נפל מהכיסא".

אז החל ח"כ מיקי רוזנטל מהעבודה, שהשתתף בדיון, לתקוף את לביא ואמר לה: "מה זו הצביעות הזאת? אצלכם כולם עישנו כמעט חוץ ממך, כולם! אלה שמכחישים היום עישנו איתי". מי שהכחיש בעבר בתוקף שעישן סמים היה יו"ר יש עתיד ושר האוצר לשעבר ח"כ יאיר לפיד, וכך נראה שרוזנטל רמז בעקיפין שעישן איתו סמים בעבר.

מגל חשף את הדיון היום בקבוצת הווייבר של חדשות 2 Online "רצים לכנסת". "טופורובסקי? אלהרר? הופמן? מה אתם אומרים? למי הוא התכוון?", כתב מגל לחברי הקבוצה. "יכול להיות שזה עוד מישהו שעישן עם לפיד שלא עישן מעולם".

הדברים שכתב מגל בקבוצה

מגל עצמו הודה בריאיון לחדשות 2 כי עישן סמים קלים. בריאיון נשאל מגל האם עישן לאחרונה. על כך ענה: "כן, אתה יודע... קרה, לא מזמן כל כך". בתשובה לשאלה האם מדובר היה בסמים קשים או קלים אמר: "הייתי גם בגואה, אבל זה היה לפני 15 שנה, מה שקורה בגואה נשאר בגואה, אבל סמים קלים".

ח"כ רוזנטל בשיחה עם חדשות 2 Online הוא סירב להכחיש כי התכוון ללפיד. "לא התכוונתי לאף אחד", אמר. "אני לא רוצה לדבר על זה, ולא מכחיש שום דבר. מה שאמרתי אמרתי".

לפניות לכתב: MatanH@ch2news.tv