אמו של גדעון סער לחדשות 2 Online: מותר לו לשקול להתמודד

בשיחה עם חדשות 2 Online התייחסה אמו של השר לשעבר לדיווחים על אפשרות שישוב לפוליטיקה ויתמודד מול נתניהו על ראשות הליכוד. "אני לא מציקה לו, מספיק מציקים לו כל היתר", אמרה. "אני לא ממליצה לו כי הוא לא שואל אותי"‎

ברוריה סער, אמו של השר לשעבר גדעון סער ששוקל בימים אלה לחזור לחיים הפולטיים להתמודד מול ראש הממשלה בנימין נתניהו על ראשות הליכוד, מתייחסת לאפשרות שישוב אל הקלחת הפוליטית ומספרת על זמן האיכות שהוא מבלה עם המשפחה - מאז שפרש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"הוא שוקל, אז הוא שוקל, מותר לו לשקול", היא אמרה הבוקר (ראשון) לחדשות 2 Online. "אני לא מציקה לו על זה, מספיק מציקים לו כל היתר, אני לא ממליצה לו כי הוא לא שואל אותי, הוא בן 48, זה לא גיל שהולכים לאמא ושואלים: 'אמא, מה את אומרת?'".

היא נזכרה בשיחה איתנו בתקופה הלחוצה של סער כשר בממשלה. "גם לי כיף גדול שהבן שלי כשאני מצלצלת אליו הוא לא אומר לי 'אמא אני אחזור אלייך' וחוזר אלי ב-23:00 בלילה כי כל שאר הזמן הוא תקוע עם ענייני מדינה".

סער עם הבן, בחוף הים (פייסבוק)

כששאלנו אותה האם כדאי לו לנסות ולהתמודד לתפקיד ראש ממשלה, היא השיבה: "אני לא יודעת מה להגיד, לפי דעתי זו עבודה סיזיפית, קשה ולא מתגמלת".

בינתיים, על רקע הדיווחים, היא מספרת על אירוע משפחתי מיוחד. "אתמול היה יום שמח, עשינו יום הולדת ליאיר (נכדה) ולדוד (בנו של סער וגאולה אבן), הם נולדו באותו יום. הנושא הזה לא עלה לשיחה, בכלל לא, תתפלא. עשינו הרבה דברים הרמנו את הקטנטנים על כסא למרות שהם רק בני שנה - 10 פעמים, להרים אותם רק פעם אחת זה סתם מפחיד אבל כשזה 10 פעמים הם כבר צוחקים".

גאולה אבן: "לא עוסקת בפוליטיקה"

בניגוד לאמו, רעייתו של סער מגישת הטלוויזיה גאולה אבן סירבה להתייחס הבוקר לדיווחים השונים. "אני לא מתייחסת לדיווחים כאלה, אתה מוזמן להתקשר אליו. אני לא עוסקת בפוליטיקה, אני לא יכולה לעזור לך בזה".

אמש נודע כי ראש הממשלה נתניהו פועל להקדמת הבחירות לראשות הליכוד כבר לסוף דצמבר - מהלך שיקשה על גדעון סער להתמודד מולו.

גאולה אבן וסער (ראובן שניידר, MAKO)

בסוף השבוע שעבר פורסם כי סער שוקל להתמודד מול נתניהו בפריימריז בליכוד שייערכו ב-6 בינואר. בתקופה האחרונה קיבל סער פניות מפעילים בליכוד לרוץ מול נתניהו. הפעילים אמרו לסער כי הוא מסוגל לנצח את ראש הממשלה ובשלב זה השר לשעבר אינו פוסל את האפשרות.

לסער נותר כשבוע להחליט, מאחר ואז יפוג התאריך האחרון בו ניתן להגיש מועמדות לראשות המפלגה. למרות שסער אכן שוקל להתמודד במרוץ, הוא מסרב להתייחס או להגיב לנושא. לפני כשלושה חודשים הכריז סער כי הוא פורש מהחיים הציבוריים.

לפניות לכתב: Matanh@ch2news.tv