הח"כים מציגים: תמונות פרידה

בינואר 2013 נכנסו למשכן הכנסת 48 ח"כים חדשים – שהחליפו 48 ח"כים שלא הצליחו להיבחר לכנסת ה-19. עם הקדמת הבחירות והיות ימיה של הכנסת הנוכחית מהקצרות ביותר שידעו, ח"כים מתעדים את עצמם – וח"כים אחרים – לקראת פיזורה של הכנסת, כי כעת מקומו של איש בכנסת הבאה לא מובטח

הח"כים יחימוביץ' והרצוג (פייסבוק)

הסטטיסטיקה לא משקרת: יותר משליש מחברי הכנסת מתחלפים בכל מערכת בחירות, וח"כים רבים יודעים שהם לא ישובו למשכן אחרי ה-17.3.15, לפחות לא כחברי כנסת. לכן, היום, במה שהפכה להיות אחת הישיבות האחרונות של הכנסת, ח"כים רבים מתעדים את עצמם אולי בפעם האחרונה, עם תקווה שבכל זאת הם יהיו במליאה גם בכנסת ה-21.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בכירי מפלגת העבודה, היו"ר הרצוג והיו"ר לשעבר יחימוביץ' הצטלמו במליאה, אולי בתקווה שבמליאה הבאה ישודרג מקומם לעבר שולחן הממשלה והם לא יצטרכו להסתפק בספסלי האופוזיציה.

יחימוביץ' עושה פפאצי ליאיר לפיד, היום במ (טל שניידר הפלוג הבלוג הפוליטי)
ח"כ שלי יחימוביץ', כנראה עם לא מעט שמחה לאיד, גם דאגה לתעד את יאיר לפיד ביומו האחרון כשר האוצר בממשלת נתניהו. היא שלפה את המצלמה הסלולרית כשלפיד צעד, בפעם האחרונה, למושבו בשולחן הממשלה במליאת הכנסת.

סגן השר מיקי לוי נפרד מאנשי צוותו (פייסבוק)
סגן השר מיקי לוי, כמו שאר השרים וסגני השרים של "יש עתיד", נפרד היום מתפקידו בממשלה והוא חוזר לכהן כחבר כנסת מן המניין. ביומו האחרון במשרד הוא צילם את עצמו עם אנשי צוותו במשרד האוצר מהם נפרד היום.

הורוביץ מצביע, מתוך עמוד הפייסבוק שלו (פייסבוק)
ח"כ ניצן הורוביץ (מרצ) תיעד עצמו בגאווה מצביע בעד פיזור הכנסת, כשהמליאה אימצה ברוב של 84 תומכים וללא מתנגדים את הצעת החוק לפיזור הכנסת. "הממשלה הבאה שאנחנו נהיה שותפים בה תוביל לקידמה וצדק חברתי, לחיזוק הדמוקרטיה ולהסדר מדיני", כתב מתחת לתמונה.