מי יצליח להפוך את נתניהו לביבי?

הבחירות לכנסת קרבות ועל פי הסקרים אף אחד מהמועמדים לא מצליח לאיים על מעמדו של נתניהו כראש הממשלה. רינה מצליח על האסטרטגיה של נתניהו - שיסרב לחזר במהלך הקמפיין אחר קולות המצביעים ולא יתייחס אל עצמו כאל מועמד. האם המועמדים שינסו להדביק את הפערים יכולים לעשות את מה שנראה כבלתי אפשרי?

רינה מצליח (חדשות 2)

השאלה הגדולה שנשאלת בקמפיין הבחירות הנוכחי - שהחל בעצם עם סגירת רשימות המועמדים והגשתם לוועדת הבחירות - היא מי יצליח להוציא את ראש הממשלה נתניהו מלשכת ראש הממשלה?

רוצים לדעת על מאחורי הקלעים של בחירות 2013? הצטרפו לעמוד של רינה מצליח בפייסבוק

האם מישהו מהמפלגות שמתמודדות בבחירות האלה יצליח לגרום לנתניהו להפוך לביבי? האם מישהו יצליח להפוך את ראש הממשלה ליו"ר הליכוד שמתמודד בבחירות?

לנתניהו מאוד חשוב להישאר ראש ממשלה גם תוך כדי הקמפיין. אנחנו צפויים לראות אותו גוזר סרטים, משתתף באירועים חגיגיים ומתבטא בענייני היום. אבל לא נראה את בנימין נתניהו כיו"ר הליכוד, כמועמד, כמי שצריך לחזר אחרי הקולות. את כל העבודה השחורה יעשו עבורו גלעד ארדן, גדעון סער, סילבן שלום ושאר הבכירים בליכוד.

במהלך הקמפיין הזה יישאר נתניהו ראש הממשלה ובכך ינסה לבדל את עצמו מהמעומדים האחרים. בעוד הם יחזרו אחרי קולות וינסו להדביק את הפער בסקרים, יקפיד נתניהו להעמיד את עצמם מולו.

הוא כמובן לא ישתתף בשום עימות וכך ינסה להגיע ל-22 בינואר כראש ממשלה שממשיך בכהונתו. ואם לא יקרה שום דבר מאוד מיוחד והסקרים לא יקבלו תפנית דרמטית אז כנראה שהוא גם יצליח.