לפי מדגם חדשות 2 - מי בפנים ומי בחוץ?

מניתוח תוצאות המדגם של חדשות 2 ורשימות המפלגות השונות, ניתן לחזות מי יהיו חברי הכנסת ה-19. פרצופים חדשים כמו אורית סטרוק ובועז טופורובסקי לצד ותיקים כדב חנין וישראל כץ, וגם כאלה שכנראה יישארו בחוץ. הרשימה המלאה

איך תיראה הכנסת הבאה? (חדשות 2)

איך תיראה הכנסת ה-19? לפחות על פי תוצאות מדגם חדשות 2, כבר ניתן לחזות מי יהיו חברי הכנסת הבאים שלנו. נזכיר, שמדובר במדגם בלבד ואלה לא תוצאות הבחירות הסופיות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אלה 33 המקומות הראשונים בליכוד-ביתנו, שייכנסו לפי המדגם לכנסת:
1. נתניהו בנימין
2. ליברמן אביגדור
3. סער גדעון
4. שמיר יאיר
5. ארדן גלעד
6. שלום סילבן
7. לנדאו עוזי
8. כ"ץ ישראל
9. דנון דני
10. לנדבר סופיה
11. ריבלין ראובן
12. יעלון משה
13. אהרונוביץ יצחק
14. אלקין זאב
15. חוטובלי ציפי
16. לוי אבקסיס אורלי
17. לוין יריב גדעון
18. אדלשטיין יולי
19. קירשנבאום פאינה
20. כץ חיים
21. רגב מירי
22. רותם דוד
23. פייגלין משה
24. שטייניץ יובל
25. אילטוב רוברט
26. הנגבי צחי
27. לבנת לימור
28. עמאר חמד
29. אקוניס אופיר
30. גמליאל דמרי גילה
31. אוחיון שמעון
32. שאמה-הכהן כרמל
33. מילר אלכס

18 המקומות הראשונים ביש עתיד, שייכנסו לפי המדגם לכנסת:
1. יאיר לפיד
2. פירון שי משה
3. גרמן יעל
4. כהן מאיר
5. פרי יעקב
6. שלח עפר
7. לביא עליזה
8. רזבוזוב יואל
9. קול עדי
10. אלהרר הרטשטיין קארין
11. לוי מיקי
12. סולומון יאסו שמעון
13. קלדרון רות
14. תמנו-שטה פנינה
15. פרנקל רינה
16. יפעת קריב
17. הרב דב ליפמן
18. בועז טופורובסקי

16 המקומות הראשונים בעבודה, שייכנסו לפי המדגם לכנסת:
1. יחימוביץ שלי
2. הרצוג יצחק
3. כבל איתן
4. מיכאלי מירב
5. בן אליעזר פואד בנימין
6. בר יחיאל
7. בר לב ישראל עמר
8. שפיר סתיו
9. ברוורמן אבישי
10. מרגלית אראל
11. שמולי יצחק
12. רוזנטל משה מיכאל
13. בירן מיכל
14. שי נחמן
15. מזרחי משה
16. עטר דניאל

מחוץ לכנסת, לפי התחזיות: נאדיה חילו, נינו אבסדזה, פרופ' יוסי יונה ודניאל בן סימון.

12 המקומות הראשונים בש"ס, שייכנסו לפי המדגם לכנסת:
1. ישי אליהו
2. דרעי אריה מכלוף
3. אטיאס אריאל
4. כהן יצחק
5. נהרי משולם
6. כהן אמנון
7. מרגי יעקב
8. אזולאי דוד
9. ועקנין יצחק
10. זאב ניסים
11. מיכאלי אברהם
12. בן צור יואב

אורית סטרוק - חדשה בכנסת (חדשות 2)

11 המקומות הראשונים בבית היהודי, שייכנסו לפי המדגם לכנסת:
1. בנט נפתלי
2. אריאל אורי יהודה
3. סלומינסקי ניסן
4. בן דהן אליהו
5. שקד איילת
6. אורבך אורי שרגא
7. קלפה זבולון
8. וורצמן אברהם
9. יוגב מרדכי
10. סטרוק אורית מלכה
11. שטבון יונתן

מי שלפי התחזית לא יהיה חבר כנסת הוא ג'רמי גימפל.

7 המקומות הראשונים בתנועה, שייכנסו לפי המדגם לכנסת:
1. לבני ציפי
2. מצנע עמרם
3. פרץ עמיר
4. שטרן אלעזר
5. שטרית מאיר
6. צור דוד
7. חסון יואל

מי שלפי המדגם יישארו בחוץ הם שלמה מולה, מירב כהן, אורית זוארץ ומגלי ווהבה.

תמר זנדברג. ח"כ (פייסבוק)

6 המקומות הראשונים במרצ, שייכנסו לפי המדגם לכנסת:
1. גלאון זהבה
2. גיל און אילן
3. הורוביץ ניצן
4. רוזין מיכל
5. פריג' עיסווי
6. זנדברג תמר

7 המקומות הראשונים ביהדות התורה, שייכנסו לפי המדגם לכנסת:
1. ליצמן יעקב
2. גפני משה
3. פרוש מאיר
4. מקלב אורי
5. מוזס מנחם אליעזר
6. הרב ישראל יצחק אייכלר
7. אשר יעקב

4 המקומות הראשונים בחד"ש, שייכנסו לפי המדגם לכנסת:
1. ברכה מוחמד
2. סויד חנא
3. חנין דב
4. אגבאריה עפו

טיבי. גם הוא (חדשות 2)

3 המקומות הראשונים ברע"מ-תע"ל, שייכנסו לפי המדגם לכנסת:
1. צרצור אברהים
2. טיבי אחמד
3. גנאים מסעוד

3 המקומות הראשונים בבל"ד, שייכנסו לפי המדגם לכנסת:
1. ג'מאל זחאלקה
2. זועבי חנין
3. ג'טאס באסל