במפלגת העבודה כבר מדברים על "מהפך"

"אחוזי ההצבעה מדהימים והאנרגיות בשטח מצביעות על ריח של מהפך", אמרה הערב יו"ר העבודה שלי יחימוביץ' לפעילים במטה המפלגה. שעות לפני סגירת הקלפיות - בעבודה מביעים אופטימיות

יחימוביץ' מצביעה. היום (מיכאל שוודרון Mako)

אולי זה לא יתפתח בדיוק כמו בבחירות 77', אבל במפלגת העבודה כן עושים היום שימוש נרחב במילה "מהפך". יו"ר המפלגה שלי יחימוביץ' אמרה הערב לפעילים במטה: "אזרחי ישראל, אשר רבים האשימו אותם באדישות, מוכיחים כי הם רוצים לראות כאן ממשלה אחרת - וראש ממשלה אחרת".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"לא במקרה נתניהו לחוץ", אמרה יחימוביץ', "אחוזי ההצבעה מדהימים והאנרגיות בשטח מצביעות על ריח של מהפך. אסור לבזבז קולות על מפלגות קטנות ובינוניות וכאלה שלא עוברות את אחוז החסימה. עוד 3 מנדטים לעבודה ואפשר להחליף את ביבי".

לדברי יו"ר העבודה, "על פי הנתונים שלנו, יש כרגע שוויון בין הגושים וחייבים שמפלגת העבודה תהיה מעל 20 מנדטים בכדי שנקבל את המנדט להרכיב את הממשלה הבאה. צריך לנצל כל שנייה ואנחנו נביא להביא עוד ועוד מצביעים לקלפיות".

גם ח"כ אבישי ברוורמן הולך עם המסרים של יושבת הראש והשתמש היום ברטוריקה דומה כשהצביע בקלפי בתל אביב. "אני אופטימי. אחוז ההצבעה עולה ונותן סיכוי ממשי להקמת ממשלה שפויה בראשות העבודה", אמר. "אני קורא לציבור להגיע ולהצביע למפלגות שיש להן דרך, אידיאולוגיה וצוות שיוכלו להוביל למהפך המיוחל מול נתניהו".