בני הזוג של המועמדים מצטרפים למערכה

רגע לפני סוף המירוץ, כשכל הסיסמאות כבר פוזרו, המועמדים פוצחים בניסיון אחרון לסחוט עוד כמה קולות, ושולפים את התותחים הכבדים ביותר שלהם - בני הזוג. ליווינו את נפתלי שפיצר ואת ליהיא לפיד

בעוד יומיים תסיים יו"ר התנועה ציפי לבני את חלקו הראשון של המרוץ שאליו הצטרפה לפני חודשיים. לפני יום עבודה קריטי בשכנוע בוחרים, היא נרגעת בביתה עם כוס קפה שהכין לה בעלה, איש העסקים נפתלי שפיצר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הוא כבר מורגל בתפקיד של ה"צמוד", ומגייס את הנוסטלגיה לטובת הקמפיין: "כבר לפני 20 שנה אמרתי לה שאם היא תיכנס לפוליטיקה, היא תגמור כראש ממשלה", מספר שפיצר. "אני עדיין חושב ככה".

"כבר לפני 20 שנה אמרתי לה שהיא תהיה רה"מ (חדשות2)

כשביל קלינטון כיהן כנשיא ארה"ב, נהגו לספר על אשתו הילארי, כי היא זו ש"לובשת את המכנסיים בבית" וזה היה נכון למי שהכניסה את חליפת המכנסיים לפוליטיקה הגבוהה. כשהבית הלבן לא עומד על הפרק, לשפיצר לא מפריע להודות שהוא מרגיש כמו עקרת בית: "מטבע הדברים אנחנו מדברים רק על ענייני הבית. אני עושה הכל, גם מנקה פאנלים".

ליהיא לפיד: "אני רוצה רק שיקשיבו"

ליהיא לפיד. "ברגע שמקשיבים - משתכנעים" (חדשות2)

סופרת הילדים ליהיא לפיד, רעייתו של ראש "יש עתיד" יאיר לפיד, מורגלת פחות מבני הזוג לבני-שפיצר בחיי הפוליטיקה. בשעה שבעלה מופיע בכנסים ומגייס בוחרים, ליהיא יוצאת לשטח לחלק פלאיירים ולפגוש בוחרים פנים מול פנים. "ככה אני שומעת מה מטריד את האנשים, מה מפריע להם" היא מספרת. "אני רוצה רק שיקשיבו. ברגע שמקשיבים משתכנעים".