מה קרה מאחורי הקלעים של משדר הבחירות?

תמיד רציתם לדעת מה עובר על מינה צמח ברגעים שלפני המדגם? תוהים איך נראה הקונטרול במשדר כל כך לחוץ? חייבים לדעת מה עושים הכתבים והמגישים בהפסקת פרסומות? משדר מיוחד של חדשות 2 באינטרנט סיפק הצצה אל מאחורי הקלעים של בחירות 2013: מחדרי האיפור, דרך מוקדי השידור ועד לקבלת התוצאות. צפו

במשך חודשים חיכינו והתכוננו למשדר הבחירות המיוחד: הדיווחים והפרשנויות של מיטב כתבי חדשות 2 באולפן החגיגי, תוצאות המדגם של ד"ר מינה צמח, הקולות, התמונות והתגובות בשטח. אבל איך נראים רגעי הדרמה והמתח מהצד השני של המסך? משדר מיוחד של חדשות 2 באינטרנט סיפק לכם הצצה נדירה אל מאחורי הקלעים של מערכת החדשות הגדולה בישראל בזמן אמת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

החל מהשעה 21:30 ולאורך משדר הבחירות המרכזי בחדשות 2 הצטרפתם לדני דויטש שליווה את הנעשה באולפן בנווה אילן ובמוקדי הבחירות ברחבי הארץ.

במהלך השידור, סיפקנו לכם הצצה נדירה באולפן הגועש, בחדר השידור והבקרה בו שולט הבמאי בכל מוקדי השידור בהם נמצאים כתבי חדשות 2, לראות כיצד ד"ר מינה צמח כבר מתרגלת את הניסוחים "על פי התוצאות הראשונות ... צריך להדגיש שאלו רק ...", ולשמוע מהאורחים שמתכוננים בחדר האיפור ומהפוליטיקאים המתוחים רגע לפני הריאיון.