כתובת גרפיטי על בניין מטה התנועה: "יגאל עמיר צדק"

עובדי התנועה של ציפי לבני גילו הבוקר כתובת גרפיטי "יגאל עמיר צדק", על בניין המטה ברחוב המסגר בתל אביב. לבני: "אף אחד לא ירצח כאן את הדמוקרטיה שלנו". ייתכן והמעשה קשור להתבטאות של לבני לאחר שנודע לה שעמיר יצביע לבית היהודי. התנועה תפנה למשטרה

הכתובת שהתגלתה הבוקר (SODAVIDEO)

במטה הבחירות של מפלגת התנועה בראשות ציפי לבני בתל אביב הופתעו לגלות הבוקר כתובת גרפיטי על קיר המבנה שבה נכתב: "יגאל עמיר צדק". עובדי המטה ברחוב המסגר 12 בעיר עדכנו את יושבת ראש המפלגה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"הכתובת שנמצאה כאן הבוקר, מרוססת על קירות המטה, מחדדת את ההבנה על מה המאבק הזה - אני לא הצבעתי לרבין אבל הוא היה ראש הממשלה שלי ואף אחד לא ירצח כאן את הדמוקרטיה שלנו או את החלום הציוני שלנו", אמרה לבני בתגובה. "אנחנו יכולים לתרגם את הדבר גם למעשים והמהות היא - אנחנו או הם ואנחנו זו התנועה". במטה המפלגה הודיעו כי יגישו בנושא תלונה במשטרה.

מטה המפלגה (SODAVIDEO)

לפני מספר ימים אישרה אמו של יגאל עמיר כי בנה מתכוון להצביע למפלגת הבית היהודי בראשות נפתלי בנט. מיד לאחר האירוע גינתה לבני את הדברים ואמרה כי "כל מי שחשב להצביע הבית היהודי היד שלו צריכה לרעוד". ייתכן והתבטאות זו היא שגררה אלמונים לרסס את הכתובת.