נתניהו טלפן למתלבטים: "לא, זה לא חיקוי"

בליכוד-ביתנו מודאגים מהמשך הירידה בסקרים בשבועות האחרונים, ואולי כאחד מהצעדים האחרונים לפני הבחירות התקשרו הערב חברי הכנסת, השרים וגם ראש הממשלה למצביעים מתלבטים ופוטנציאליים. "אני מתקשר כי אני לא רוצה שתבזבז את הקול שלך", אמר ראש הממשלה

קולות אחרונים בהחלט: חמישה ימים לבחירות לכנסת ה-19, מנסים בליכוד-ביתנו לשכנע את אחרוני המתלבטים. ראש הממשלה, השרים וחברי הכנסת עורכים כעת שיחות טלפוניות עם מצביעים פוטנציאליים. את האירוע העברנו בשידור חי בחדשות 2 באינטרנט. 

נתניהו עצמו שוחח עם חלק מהמתלבטים. "גליה? שלום גליה, מדבר בנימין נתניהו", אמר ראש הממשלה באחת השיחות. "אני התקשרתי אלייך כדי להאיץ בך להצביע לנו. כן? מעולה, אז תגידי גם לכל חברייך להצביע לנו, כי אנחנו צריכים ישראל חזקה". אדם אחר שקיבל את שיחת הטלפון המפתיעה התקשה להאמין שמדובר בראש הממשלה, שנאלץ לומר "לא, זה לא חיקוי. אני מתקשר כי אני לא רוצה שתבזבז את הקול שלך. אי אפשר לפצל את הקולות, יש לפנינו כל כך הרבה אתגרים". 

השר סילבן שלום אמר לאחת המתלבטות בשיחת טלפון, "אחד הנושאים המרכזיים שלנו הוא השוויון בנטל, זה משהו שנטפל בו ישר עם הקמת הממשלה".