יוזמה חדשה בליכוד-ביתנו: משה כחלון ימונה לשר השיכון הבא

במפלגת השלטון ממשיכים לנסות למנוע את זליגת המנדטים לטובת הבית היהודי ושולפים כעת קלף ישן-חדש בדמותו של שר התקשורת משה כחלון, על פי היוזמה יודיע ראש הממשלה על מינויו לשר השיכון בממשלה הבאה

לשכתו הכחישה. השר כחלון (יוסי זילברמן)

לאחר שזנחו את קמפיין הבחירות התוקף את מפלגת הבית היהודי, החלו גורמים בליכוד-ביתנו לפעול לטובת יוזמה חדשה למינוי שר התקשורת הפורש משה כחלון לשר השיכון הבא, כך פורסם הבוקר בעיתון "מעריב".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי היוזמה החדשה, שנועדה להשיב למפלגה את המנדטים שאיבדה בסקרים לטובת מפלגתו של נפתלי בנט, יעמוד כחלון בראשות משרד השיכון. בליכוד-ביתנו סבורים כי כחלון, שנתפס בציבור כשר "חברתי" לאחר חולל את המהפכה בשוק הסלולרי במהלך כהונתו במשרד התקשורת, עשוי להביא את בשורת המהפכה גם לשוק הדירות שנמצא במשבר.

על פי הדיווח, היוזמה החדשה הובאה לידיעתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו שטרם הביע את דעתו בנושא, אך גורמים שונים במפלגה מצפים שהמהלך ירקום עור וגידים. החשש העיקרי במפלגה בשלב זה, הוא סירוב של כחלון למינוי לאחר שכבר הודיע לפני מספר חודשים על כוונתו לפרוש באופן מוחלט מהחיים הפוליטיים.

אחד מיוזמי הרעיון, מועמד הליכוד-ביתנו דוד ביטן, הסביר כי "היוזמה נועדה להביא לשינוי המיוחל בשוק הדיור וכי השר כחלון הוא המועמד המתאים ביותר לטפל בנושא". על פי הדיווח השר כחלון אינו פוסל את הרעיון כרגע אך בלשכתו הכחישו את ידיעה.