קובי אפללו יפתח את מושב הכנסת

שבועיים לבחירות, הרכב הכנסת ה-19 עוד לא ברור, אבל דבר אחד כבר ניתן לומר בביטחון - קובי אפללו הוא שיופיע במושב הפתיחה החגיגי בעוד 4 שבועות. בכנסת כבר מתכננים את הטקס הרשמי, ומי שינהל את הישיבה הראשונה, ללא קשר לזהותו של יושב ראש הכנסת, יהיה זקן הח"כים, בנימין בן אליעזר, שזו תהיה הכנסת ה-9 שלו

יפתח את מושב הכנסת החדש. אפללו (חדשות 2)

עדיין לא ברור מי יהיו המשתתפים בטקס הפתיחה של מושב הכנסת החדש שיתכנס בעוד כארבעה שבועות, אבל בבית הנבחרים הישראלי עוסקים בימים האחרונים במרץ בהכנת האירוע הזה. היום הודיעו שם כי הזמר קובי אפללו נבחר לפתוח את המושב החדש. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אפללו ינעים את זמנם של הנבחרים החדשים שירכיבו את הכנסת ה-19 ולשיר בין היתר את להיטיו "בא מן השתיקה" ו"ים הרחמים". הוא ימנה מעתה עם זמרים דוגמת חנן יובל ודוד ד'אור שזכו גם הם בכבוד בכנסות קודמות.

שבועיים לבחירות, כבר יודעים לספר בכנסת שמי שינהל את הישיבה החגיגית לא יהיה יושב ראש הכנסת, בין אם זה ישאר ראובן ריבלין או אם יהיה זה יושב ראש חדש, אלא דווקא חבר הכנסת בנימין בן אליעזר ממפלגת העבודה.

זקן הח"כים. בן אליעזר (פייסבוק)

בן אליעזר, מקום 5 ברשימת המפלגה לכנסת, יזכה על פי כל ההערכות בכהונה נוספת - שתהיה כבר תשיעית במספר. בכך יזכה בן אליעזר גם בתואר המכובד "זקן הח"כים" ויתכבד גם בניהול הישיבה החגיגית.