גורם בכיר בליכוד-ביתנו: "נעדיף לשבת עם לפיד ולא עם ש"ס"

בזמן שיושב-ראש יש עתיד נועד עם מקבילותיו מהתנועה ומהעבודה על הקמת "גוש חוסם" לנתניהו, העבירו במפלגת השלטון מסר לכיוונו שלפיו - אם כוחו האלקטורלי יהיה שווה לזה של ש"ס - יעדיפו לצרפו לממשלה גם אם יהיה הדבר על חשבון המפלגה החרדית

הפגישה בין יושבי-ראש התנועה, העבודה ויש עתיד תיערך הערב - אחרי ששלי יחימוביץ' ויאיר לפיד נענו להזמנתה של ציפי לבני ב"אולפן שישי" להיוועד עמה כדי לנסות ולהקים, בדקה ה-91, "גוש חוסם" שיוכל למנוע מבנימין נתניהו להקים את הממשלה הבאה. הערב שיגרו בליכוד-ביתנו מסר ללפיד, שיכול להיות חוליה נוספת בשרשרת חילופי המהלומות בין מפלגת השלטון לבין ש"ס.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אתמול, בריאיון לתכנית "פגוש את העיתונות" עם דנה ויס, אמר לפיד שאין בכוונתו להצטרף לממשלה שתורכב "מהחרדים ומהימין הקיצוני" ואמר כי הוא רואה עצמו "ש"ס של הציבור החילוני".

בכך, ניתן להבין כי לפיד יסכים לחבור לממשלה בראשות נתניהו, אם יהיו חברות בה הבית היהודי בראשות נפתלי בנט ויהדות התורה - אך בשום פנים ואופן לא עם ש"ס.

הערב אמר חדשות 2 גורם בכיר מאוד בליכוד-ביתנו כי "אם לפיד יקבל מספר מנדטים שיוכל לפצות על הכוח של ש"ס, נעדיף לשבת איתו ולא איתם".