אטיאס נגד רה"מ: "השיכון-לש"ס"

על אף אמירותיו של הרב אריה דרעי בדבר קרבת ש"ס לנתניהו, שר השיכון אריאל אטיאס צוטט בשיחות סגורות עם מקורביו: "אם ש"ס לא תקבל את תיק השיכון, נתניהו לא יהיה ראש הממשלה", כך פורסם ב"מעריב". אטיאס: "אנחנו בעלייה, נתניהו לא יוכל להוציאנו מהממשלה"

28 ימים לקראת הבחירות לכנסת ה-19, נמשכת ההתחממות בגזרת המפלגות הליכוד-ש"ס. לאחר שפורסם אמש כי הרב אריה דרעי הצהיר על תמיכת המפלגה בנתניהו, דיווח העיתון "מעריב" כי חברו של דרעי להנהגה, השר אריאל אטיאס כמי שמלגלגל בשיחות סגורות על ראש הממשלה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

על פי הדיווח, שר השיכון סיפר בשיחות עם מקורביו כי "נתניהו לא אוהב את ש"ס". אטיאס צוטט כמי שמתייחס בציניות לכוונותיו של ראש הממשלה להשאיר את משרד השיכון בחזקת מפלגת הליכוד לאחר הבחירות הקרובות, זאת בכדי שיוכל לעקוב מקרוב אחר תחום הדיור. "ביצעתי את הרפורמה במינהל שאותה נתניהו דרש ממני. הוא אמר לי לא פעם: 'הלוואי והיה לי בליכוד שר כמוך'", אמר אטיאס.

שר השיכון הסביר את מהלכיו של נתניהו ברצונו להעניק תחושה שהוא אינו מתכוון לתת את התיק המדובר לש"ס במסגרת המאבק ביריבו - נפתלי בנט. "אלו שטויות" הסביר אטיאס בספקנות למקורבים. "ש"ס תגיע ל-14-15 מנדטים בבחירות ואז נראה אותו. אם הוא יוציא אותנו מהקואליציה הוא לא יהיה רה"מ", אמר.