ארדן נענה לקריאת יחימוביץ': "בואי לעימות"

השר להגנת הסביבה ובכיר הליכוד השיב בחיוב על קריאת יושבת-ראש העבודה ועקץ כי יחימוביץ' היא זו שסירבה בעבר לדיונים פומביים דומים. "כשתסתיים המלחמה על מי מייצג את גוש השמאל, תעלי שוב סטטוס ונדבר דוגרי", כתב בעמוד הפייסבוק שלו

ארדן ליחימוביץ': "בואי לעימות" (חדשות 2)

השר גלעד ארדן, הגיב לקריאתה של יושבת-ראש העבודה, שלי יחימוביץ', שבה קראה לראש הממשלה לקיים עמה עימות. בהודעה שפרסם בעמוד הפייסבוק שלו, הזכיר השר להגנת הסביבה לאחרונה כי היא זו שסירבה בעבר לעימותים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"היי שלי, זה גלעד", פתח השר את תגובתו. "את רוצה עימות כמקובל בעולם מערבי?", שאל, והזכיר ליחימוביץ' פרטים מעברה: "אני שמח שנזכרת שזהו חלק מכללי המשחק, כי רציתי להזכיר לך שאת סירבת לעימותים כשהתמודדת על תפקיד יושבת-ראש העבודה".

"את היא זו שסירבת". הסטטוס בפייסבוק (פייסבוק)

ארדן המשיך וציין כי חבר-הכנסת יצחק (בוז'י) הרצוג, המוצב שני ברשימתה של יחימוביץ' לכנסת ה-19, תקף אותה ואמר כי היא זו שמסרבת לעימות. "מועמד שרוצה להוביל את מפלגת העבודה לשלטון מוכרח להציג את עמדותיו בכל הנושאים. את מסרבת", ציין. 

השר המשיך ו"עקץ" את יחימוביץ. "בכל מקרה, איזה עימות את רוצה? של שמאל מול ימין מרכז?", תהה. "אבל מול מי בדיוק? מול לבני? גלאון? לפיד? מולך? מופז ?כשתסיימו את המלחמה ביניכם על מי מייצג את גוש השמאל, תעלי שוב סטטוס בפייסבוק ונדבר דוגרי", סיכם.