צפו: מיסז'ניקוב מגיב לראשונה לפרישתו

שר התיירות סטס מיסז'ניקוב מתייחס לראשונה לסיבות שגרמו לו לפרוש מרשימת ישראל ביתנו לכנסת הבאה וטוען: "ליברמן הציע לי מקום גבוה שהיה מבטיח לי להיות שר". לדבריו, אין כל קשר בין תחקיר חדשות 2 על אורך חיים ההולל לבין הודעתו: "כל בר דעת רואה את השקרים"

שעות ספורות לפני הכרזת יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן על רשימת המפלגה לכנסת ה-19, מתייחס שר התיירות סטס מיסז'ניקוב לראשונה לסיבות שגרמו לו להודיע על פרישתו מהמפלגה רגע לפני הבחירות ומכחיש את הטענות כי הודח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"ההתלבטות הייתה קשה, היא נמשכה מספר חודשים", הסביר מיסז'ניקוב. "אני מרגיש מיצוי וסיפוק רב מכל מה שהשגתי 30 שנה אחרי שעילי ארצה. אני גאה במה שהשגתי במגזר הציבורי ואני רוצה לגדול עכשיו בתחומים אחרים".

שר התיירות הסביר כי המתין עד כה עם פרסום החלטתו משום שחיכה להגעת יו"ר המפלגה מביקורו בארה"ב. "אתמול והיום היו לי שיחות איתו, הוא הודיע לי שהייתי אמור לקבל מקום מאוד גבוה ברשימה שהיה מבטיח לי משרת שר בממשלה הבאה", טען מסז'ניקוב. "סירבתי בנימוס והודתי לו, אני מאוד שלם עם ההחלטה".

כזכור, לפני כשלושה חודשים פורסם תחקיר בחדשות 2 שחשף את אורח חייו השערורייתי של מיסז'ניקוב, שכלל התחמקות ממאבטחים, בילויים במועדוני חשפנות ושתייה לשוכרה על בסיס קבוע. השר הפורש דחה כל קשר בין החלטתו לאותו תחקיר.

"אין שום קשר לתחקיר", טען מיסז'ניקוב. "אני מאוד גאה בהישגיי המקצועיים, כל בר דעת רואה אותם ואת השקרים ואת הרפש. הציבור שופט אבל אין שום קשר לזה, אחרת הייתי צריך לפרוש כבר לפני 4 שנים".

היום כאמור יכריז אביגדור ליברמן על רשימת מפלגתו לכנסת ה-19. לאחר מספר לא מבוטל של תקריות עם ח"כים ושרים במפלגתו, בהם אסתרינה טרטמן שהודחה לאחר שפיברקה תארים אקדמאיים, אנסטסיה מיכאלי הזכורה בשל שפיכת המים על ח"כ ראלב מג'דלה ומסז'ניקוב ההולל, הוא סיפק פעם נוספת את התשובה לשאלה "מה ייעשה לאיש ולאישה שמבזים את יושב הראש ואת המפלגה".