מתגבשים: הנדל ושטרן חוברים ללבני

יועז הנדל ואלעזר שטרן שניהלו עד לאחרונה משא ומתן מתקדם עם יו"ר תנועת "עם שלם" הרב חיים אמסלם, ישולבו בחמישייה הראשונה של "התנועה" בראשות ציפי לבני. אמש הודיעו חברת מועצת העיר ירושלים מירב כהן ואלוף (במיל') עמרם מצנע על הצטרפותם. בתוך כך השיגה לבני 7 ח"כים מקדימה - גם מאיר שטרית יצטרף

מצטרף ללבני, הנדל (חדשות 2)

רשימת "התנועה" בראשות ציפי לבני צוברת תאוצה: האלוף במילואים אלעזר שטרן וראש מערך ההסברה לשעבר של ראש הממשלה נתניהו, ד"ר יועז הנדל, ישובצו בחמישייה הראשונה ברשימת המפלגה לכנסת ה-19.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

שטרן והנדל ניהלו לאחרונה משא ומתן מתקדם עם יו"ר תנועת "עם שלם" הרב חיים אמסלם שפרש מש"ס. לא ברור בשלב זה כיצד הדבר ישפיע על החלטתו של אמסלם לרוץ לכנסת.

חובר ל"תנועה", שטרן (חדשות 2)
אמש הודיעה מירב כהן, פעילה חברתית וחברת מועצת עיריית ירושלים על הצטרפותה לרשימת "התנועה". לכהן קדם אלוף במילואים עמרם מצנע, לשעבר יו"ר העבודה, שהודיע על הצטרפותו ללבני. הערב יכנס מצנע מסיבת עיתונאים ויודיע רשמית על חבירתו ללבני.

יש שבעה ח"כים - גם מאיר שטרית מצטרף

לבני הציעה מקום ברשימתה גם לעיתונאי "מעריב" לשעבר בן דרור ימיני וכעת הוא שוקל האם לרוץ בצוותא עימה. ימיני סירב להגיב לדברים.

שבעה ח"כים הגישו הבוקר את בקשתם להתפלג ממפלגת "קדימה" ולהצטרף לתנועה בראשות ציפי לבני. שבעת הח"כים הם: יואל חסון, רוברט טיבייב, שלמה מולה, אורית זוארץ, רחל אדטו, מגלי והבה ומאיר שטרית. הדבר יעניק מימון כספי רב לרשימה החדשה של "התנועה".