נתניהו לבגין: אם אבחר - תמונה לשר

יממה אחרי שנדחק אל מחוץ לטווח הריאלי ברשימת הליכוד, שוחח ראש הממשלה עם השר והבטיח לו כי אם ייזכה בבחירות הקרובות - יהיה חבר בממשלתו

נשאר בחוץ. בני בגין (חדשות 2)

לאחר התבוסה הצורמת אמש בפריימריז בליכוד ודחיקתו אל מקום לא ריאלי ברשימת המפלגה לכנסת הבאה, שוחח ראש הממשלה בנימין נתניהו עם בני בגין והדגיש באוזניו כי אם ינצח בבחירות - ימנה אותו לתפקיד שר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כבר אתמול, לאחר קבלת התוצאות המאכזבות עבור בגין ומרידור, הבהיר נתניהו כי דרכם של שני השרים בליכוד לא הגיעה לסופה. "אני מאוד מעריך את תרומתכם למדינה וארצה להמשיך ולהסתייע בניסיונכם", הדגיש.

אלא שלמרות ההבטחה, גם אם יציע נתניהו לבגין לשמש בעתיד שר, לא בטוח שהאחרון ימהר לקבל זאת - בעקבות ההכרעה בבחירות המקדמיות. מנגד, עובדה שדווקא יכולה לתרום למוטיבציה להיענות לבקשה היא מספרם הרב של תיקים שהתפנו אחרי פרישתו של השר משה כחלון ומלאכת שיבוץ התיקים שצפויה להיות מורכבת.

בפריימריז שנערכו בליכוד התחזק כוחו של המחנה הנצי במפלגה. פרט לבגין ולמרידור, נדחקו גם השרים מיכאל איתן ואבי דיכטר אל מקומות לא ריאליים. לעומתם, דורגו בראש הרשימה מועמדים בעלי השקפה ימנית מובהקת - דוגמת דני דנון, יריב לוין וזאב אלקין.