יאיר לפיד ענה לשאלות גולשים מהבית

מה אפשר לעשות נגד יוקר המחיה? למה מפלגות השמאל-מרכז לא מתאחדות? האם אפשר לחולל מהפכה בתחום החינוך? יו"ר "יש עתיד" יאיר לפיד קיים חוג בית בצ'אט וידיאו, שבו הבטיח לתת תשובות לשאלות הגולשים

יו"ר מפלגת "יש עתיד" יאיר לפיד קיים הערב חוג בית מיוחד, שבו ענה על שאלות גולשים בעמוד הפייסבוק שלו. "אתם תכתבו את השאלות, ואני אהיה כאן כדי לענות", הבטיח לפיד. את צ'אט הווידאו מביתו של לפיד העברנו בשידור חי בחדשות 2 באינטרנט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אתמול מתח לפיד ביקורת על החלטתה של ציפי לבני להתמודד ברשימה עצמאית לבחירות הקרובות לכנסת. "מדינת ישראל לא זקוקה לעוד מפלגת מרכז. זה מפצל את גוש המרכז, מחליש ובעיקר מיותר", טען. "אני לא נוהג לתקוף מנהיגים אחרים, אז רק אציין שידיי נקיות. עשיתי כל שביכולתי לאיחוד כוחות. משיקולי אגו הגברת לבני סירבה לכל ההצעות שלנו וזו זכותה, אבל היא תצטרך לשאת באחריות מול הבוחר הישראלי. אנחנו הוכחנו שיש לנו ציבור קשיח של תומכים נאמנים".

לפיד התייחס גם לתוצאות לתוצאות הפריימריז בליכוד ואמר כי הרשימה שהציגה המפלגה "ימנית, קיצונית, משיחית ומסוכנת". "זה כבר לא הליכוד, זו מפלגה שעברה השתלטות עוינת של דילים ורשימות החיסולים. זו מפלגה שמנחם בגין לא היה נבחר בה במקום ריאלי", הוסיף.