אחרי 6 שנים: פיוס בין עמיר פרץ לעופר עיני

על רקע יחסים מתוחים בין עופר עיני לשלי יחימוביץ' ולאחר שש שנים של נתק, לחדשות 2 נודע כי ח"כ עמיר פרץ (העבודה) ויו"ר ההסתדרות עיני התפייסו. המשמעות הפוליטית: פגיעה במעמדה של יושבת ראש העבודה יחימוביץ'

אחרי שש שנים של יריבות מתוקשרת, לחדשות 2 נודע כי ח"כ עמיר פרץ (העבודה) ויושב ראש ההסתדרות עופר עיני התפייסו. בשנים האחרונות השניים לא דיברו אחד עם השני.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

לסכסוך ביניהם היו גם משמעויות פוליטיות כי עופר עיני תמך במי שהתמודד מול עמיר פרץ - ובזכותו אהוד ברק נבחר ליושב ראש מפלגת העבודה. הוא גם תרם לבחירתה של שלי יחימוביץ' לתפקיד יושבת הראש, ונחשב כוח גדול במפלגה ובמערכת הפוליטית בכלל.

הפיוס הגיע על רקע יחסים מתוחים בין עופר עיני ליושבת ראש המפלגה שלי יחימוביץ'. בבחירות האחרונות למוסדות מפלגת העבודה, ניסתה יחימוביץ' לדחוק את רגליהם של הממסד הוותיק במפלגה וההסתדרותי ועיני לא אהב זאת. הברית שנרקמת עתידה לפגוע ולהחליש את יחימוביץ' במפלגה - מה שיכול להוביל לכך השניים ישפיעו יותר על הרשימה הנבחרת מאשר היא עצמה. 

עמיר פרץ הגיב הערב לידיעה: "ישבנו לפגישות אישיות שעסקו בעיקר במשקעים ובנסיבות שגרמו לקרע, הצלחנו להתגבר על המשקעים האישיים מהעבר, ניקינו שולחן ולחצנו ידיים".