פניית פרסה: כצל'ה מבקש לחזור לאיחוד הלאומי

ח"כ יעקב כץ (כצ'לה), שפרש מהאיחוד הלאומי לאחר ששובץ במקום לא ריאלי, מפעיל לחצים על רבני המפלגה על מנת לחזור כמספר 2 ברשימה לבחירות לכנסת ה-19. "הוא רע לרשימה", הזהירו פעילי המפלגה. "נעזוב לבית היהודי של נפתלי בנט"

בדרך חזרה לרשימה, כצל'ה (חדשות 2)

יו"ר האיחוד הלאומי לשעבר, ח"כ יעקב כץ (כצל'ה), מבקש לחזור כמספר 2 ברשימת האיחוד הלאומי, פחות משבועיים לאחר שביקש לפרוש מכיוון שהוצב במקום לא ריאלי ברשימת המפלגה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כץ פנה לרבני המפלגה והוא מפעיל עליהם לחץ כבד על מנת לדחוק ביו"ר המיועד, ח"כ אורי אריאל, לצרפו ולהעניק לו את התפקיד הבכיר שתקבל הסיעה בממשלה הבאה.

רבני המפלגה מתכננים בשלב זה כי בנוסף לשניים ישובצו ברשימה גם המועמדים אלי בן דהן ואורי בוסקילה, סגן ראש עיריית בת ים, שהמשטרה המליצה להעמידו לדין בעבירות שחיתות. במקביל מבקשים הרבנים לבטל את הבחירות במרכז המפלגה, דבר שמעורר מתיחות עזה ואף איומי פרישה של חבריה.

"לא יכול להיות שכצל'ה יפרוש ואחרי יומיים יחזור בו משיקולי אגו נטו. הוא רע לרשימה ואם ידלגו מעלינו לא נישאר במפלגה", הבהירו אחדים מהם. "נעזוב לבית היהודי של נפתלי בנט".

בתוך כך, קוראים בבית היהודי ליו"ר המפלגה הנכנס לפתוח במו"מ למיזוג עם האיחוד הלאומי אל ללא בן ארי הנחשב קיצוני, ותוך שריון רוב המקומות ברשימה המשותפת לבית היהודי. מחר יבחרו חברי המפלגה את רשימת המפלגה בפריימריז.