צמרת ש"ס חשפה את קמפיין הבחירות: "מלוכדים להחזיר עטרה ליושנה"

יותר מ-4,000 תומכי ש"ס מילאו הערב את בנייני האומה בירושלים בכנס הבחירות הראשון של המפלגה בראשות המשולשת של דרעי-ישי-אטיאס. ראשי המפלגה לא נשאו נאומים אך בשיעור המקוצר של הרב עובדיה הועברו מסרי המפלגה במערכת הבחירות

כינוס ש"ס, הערב בירושלים (חדשות 2)

ראשי ש"ס התכנסו הערב בבנייני האומה שבירושלים כדי להציג את הקמפיין של המפלגה בבחירות הקרובות לכנסת ה-19. בכנס לקחו חלק מנהיגה הרוחני של התנועה הרב עובדיה יוסף, ולצידו חברי מועצת חכמי התורה והנהגת התנועה המשולשת - אלי ישי, אריה דרעי ואריאל אטיאס.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בנוסף לראשי המפלגה, גדשו 4,000 מתומכי ש"ס את בנייני האומה בכנס הבחירות - שאירגונו החל למעשה כבר לאחר איחוד צמרת המפלגה בחודש שעבר. ראשי ההנהגה המשולשת של המפלגה לא נשאו דברים בכנס ומי שכן נאמו היו רבני מועצת חכמי התורה, כשבמרכז הערב היה נאומו של הרב עובדיה יוסף.

הרב עובדיה החל בשיעור שבועי מקוצר, ומיד לאחר מכן עבר לנאום שכלל את עיקרי המסרים שאותם תקדם ש"ס במערכת הבחירות הקרובה: תמיכה בשכבות החלשות, חיזוק מוסדות התורה של ש"ס ובכלל ופנייה לקירוב לבבות בציבור המסורתי בישראל.

הרב מיעט לדבר על האיחוד הדרמטי שהתרחש בהנהגת המפלגה והסתפק באמירה כי השלישייה תפעל ברוח המסרים כדי לקדם את מטרות ש"ס וציין כי "כל השלושה אהובים". לאורך כל הערב התנוססה סיסמת הבחירות החדשה-ישנה של המפלגה: "מלוכדים להחזיר עטרה ליושנה".