שלי יחימוביץ' נגד מרב מיכאלי

בזמן שהיא מאשרת מתמודדים חדשים למפלגת העבודה בהליך חריג, יו"ר העבודה מונעת מהעיתונאית מרב מיכאלי להתמודד ברשימתה לכנסת. חברי כנסת בעבודה: "היא לא שוכחת למיכאלי שתמכה בעמיר פרץ". מקורבי יחימוביץ' מכחישים, ומיכאלי דבקה בהחלטתה גם אם זה יאלץ אותה להגיע להליכים משפטיים

יחימוביץ' נגד מיכאלי (חדשות 2)

יחימוביץ' מנסה למנוע ממרב מיכאלי להתמודד ברשימת העבודה לכנסת? העיתונאית התפקדה השבוע למפלגת העבודה והודיעה ליושבת הראש על כוונתה להתמודד, אבל בתגובה נאמר לה על ידי מקורבי יחימוביץ' שלא בטוח שההתמודדות שלה תאושר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

על פי תקנון מפלגת העבודה, יש צורך בחצי שנה של חברות במפלגה כדי לבחור ולהיבחר, אבל מזכירות המפלגה בהמלצת יושב הראש יכולה להחריג מועמדים מסוימים. את ההליך הזה הבטיחה יחימוביץ' לאחרונה לכל המצטרפים החדשים למפלגה כמו למשל העיתונאי מיקי רוזנטל, האלוף במילואים אורי שגיא, שני חברי הכנסת שעברו למפלגתה מקדימה - ח"כ נחמן שי וח"כ נינו אבסדזה, איציק שמולי וסתיו שפיר. אבל, למיכאלי היא לא הסכימה להבטיח זאת.

עם זאת, מירב מיכאלי דבקה בהחלטתה להתמודד גם אם הדבר יאלץ אותה להגיע להליכים משפטיים נגד יחימוביץ'. חברי כנסת במפלגת העבודה טוענים כי יחימוביץ' לא שוכחת למיכאלי שתמכה בעבר ביריבה הפוליטי עמיר פרץ, אך מקורבי יחימוביץ' מכחישים זאת מכל וכל.