ח"כ אריה ביבי עוזב את קדימה לליכוד

חבר הכנסת אריה ביבי, שנחשב לאחד מארבעת המורדים שהיו חלק מהמהלך שהוביל צחי הנגבי לנסות ולפלג את קדימה, הודיע כי הוא עוזב את המפלגה. "עברתי למפלגת הליכוד שהוא ביתי הטבעי, אפעל ככל האפשר לניצחון הליכוד בבחירות", כתב בפייסבוק

אריה ביבי נוטש את קדימה ועובר לליכוד (ערוץ הכנסת)

חבר הכנסת אריה ביבי מקדימה, הודיע בחשבון הפייסבוק שלו כי החליט לעזוב את מפלגת קדימה. "עברתי למפלגת הליכוד שהוא ביתי הטבעי, אפעל ככל האפשר לניצחון הליכוד בבחירות הקרובות ובאות", כתב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ח"כ ביבי הוסיף כי בקרוב ימסור הצהרה מסודרת על העניין, ככל הנראה במסגרת מסיבת עיתונאים. הוא נחשב לאחד מארבעת ה"מורדים" בקדימה, שלפני מספר חודשים ניסו לבצע מהלך של פילוג מקדימה וחבירה לליכוד, מהלך אותו הוביל ח"כ צחי הנגבי.

יחד איתו נטען כי חברי הכנסת יוליה שמאלוב-ברקוביץ', עתניאל שנלר ואבי דיכטר, עושים את המעבר, אך בדיון בוועדת הכנסת שיזם יו"ר קדימה שאול מופז, בבקשה להדיח את הארבעה מהמפלגה, אמר ביבי: "אם מישהו יראה לי מסמך כזה שאני חתמתי עליו, אני מוכן לאכול את המסמך כאן".

על פי ההערכות, לא רק חבר הכנסת ביבי מתכוון להתמודד בסופו של דבר בליכוד. גם ח"כ שנלר צפוי להודיע על כך בקרוב. חברת הכנסת יוליה שמאלוב-ברקוביץ' בודקת אפשרות להצטרף למפלגת "האיחוד הלאומי".