צפו בעימות בין ח"כ רגב לסתו שפיר

חברת הכנסת מהליכוד והמצטרפת הטרייה לעבודה נפגשו בפעם השנייה, מאז העימות ביניהן בשיא המחאה החברתית - הפעם באולפן "פגוש את העיתונות". כל אחת הכריזה כי מפלגתה היא זו שתצליח לחולל שינוי בישראל - בעיקר בתחום הכלכלי והחברתי

לאחר שלפני יותר משנה, עורר עימות שנערך בשיא המחאה החברתית בין השתיים סערה גדולה, נפגשו הערב ח"כ מירי רגב מהליכוד, וסתיו שפיר, ממובילי המחאה המתמודדת על מקום ברשימת העבודה לעימות נוסף בתוכנית "פגוש את העיתונות". לקראת הבחירות הקרובות, שתי המועמדות הכריזו בנפרד: "אנחנו נושאות את הדגל החברתי".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מירי רגב טענה כי מפלגת העבודה לדורותיה דרדרה את המצב הכלכלי במדינה, ולא הצליחה להנהיג מדיניות כלכלית טובה. "רק נתניהו יצליח במצב הכלכלי הנוכחי בעולם להנהיג מדיניות אחראית" פתחה רגב את העימות. מנגד, השיבה שפיר כי "חצי מיליון האנשים שצעדו איתי ברחובות צריכים להגיע לקלפי כדי לבצע את השינוי. אני אוהבת את המדינה, ורק שלי יחימוביץ' יכולה להביא למצב טוב יותר".

רגב, לא נשארה חייבת וענתה לה: "לא ברור לי כיצד בחורה שאת לימודיה ממנה קרן פלסטינית ותמכה ב'קרן החדשה' מצהירה שהיא אוהבת את המדינה. ברור לי למה יחימוביץ' רוצה אותה במפלגתה, היא רוצה לחולל הפיכה בישראל ולא שינוי". לעומתה טענה שפיר כי רגב גוררת את הדיון "לפוליטיקה ישנה שבמרכזה הכפשות בלבד".